5 najlepszych pomysłów na event firmowy online

Pandemia przyszła do nas ponad 1,5 roku temu i póki co nigdzie się nie wybiera. Jednak funkcjonować musimy dalej i choć część wydarzeń i eventów musiała przenieść się w internetową przestrzeń, nie oznacza to, ze muszą być one gorszej jakości lub że nie mają racji bytu. Wręcz przeciwnie, niektóre przedsięwzięcia, które mogą odbywać się teraz jedynie w formie zdalnej zyskało wiele zwolenników – ba, niektórzy zostaną już w formie „na odległość z domu” nawet po zakończeniu obecnej sytuacji na świecie. Które eventy w wersji Internetowej cieszą się obecnie największą popularnością?

Miejsce piąte – eko-warsztaty

Warsztaty z ochroną środowiska w tle to doskonały sposób na event firmowy, który przy okazji przyczynia się do zwiększenia świadomości pracowników na temat ekologii i otaczającej nas przyrody. Warsztaty z tworzenia własnego lasu w słoiku, lekcja jogi, zumby czy warsztaty z samodzielnego wykonywania ekologicznych toreb to tylko niektóre aktywności, które przy okazji takiego wydarzenia sprawdzają się równie dobrze, gdy uczestnicy siedzą w swoich domach.

Miejsce czwarte – spotkanie z ciekawym człowiekiem

Posłuchanie opowieści ciekawej i znanej osoby to bardzo miła odmiana od pracowniczej codzienności. Rozmowa ze znanym aktorem, piosenkarką czy kabareciarzem to wspaniała możliwość uzyskania wiedzy na temat niecodziennego życia, jakie wiodą znani ludzie czy gwiazdy estrady. Osoba opowie o swoim życiu, a za pośrednictwem łącza internetowego, uczestnicy mogą zadawać pytania na bieżąco i wymieniać uwagi i spostrzeżenia między sobą.

Miejsce trzecie – Mega teleturniej

Teleturniej, w którym siedzący w domowych pieleszach zawodnicy grają w „Familiadę” czy „Milionerów”, a prowadzący znajduje się w specjalnie przygotowanym studiu. Doskonała rozrywka dla pracowników i możliwość przyjaznego współzawodnictwa w ramach firmowego eventu integracyjnego.

Miejsce drugie – Escape room online

Uczestnicy znajdują się w pokoju, z którego wydostać można się jedynie przez rozwiązanie zagadek i łamigłówek. Ich oczami i rękoma jest osoba fizycznie znajdująca się w takim miejscu i wykonująca ich polecenia (ma ona na sobie kamerkę internetową). Wyśmienity sposób na integrację, współpracę i przesympatyczną zabawę dla współpracowników.

Miejsce pierwsze – Improwizacja kabaretowa

Ostatni krzyk mody eventów firmowych przez Internet. Ekspert z dziedziny komedii pokazuje nam, jak na poczekaniu robić kabaret – bez przygotowania, bez przemyśleń i całkowicie spontanicznie. Po kilku ćwiczeniach dostajemy scenki, które współpracownicy mają odegrać między sobą za pośrednictwem sieci i kamerek internetowych. Wybitna zabawa dla amatorów dobrego humoru, która nie pozostawi nikogo obojętnym i wszystkich zachęci do kilku godzin szczerego śmiechu i kreatywnej rozrywki.

Przewiń do góry