Bądź EKO i zorganizuj warsztaty ekologiczne dla pracowników!

Szkolenia bardzo często kojarzą się z nudnymi wykładami dziwnych ludzi, którzy w nudny sposób sprzedają nam nudne treści, które nota bene znamy już od kilku lat. Tak więc szkolenie w ramach integracji może na pierwszy rzut oka (i ucha) nie brzmieć jak doskonały plan na zacieśnianie więzi między członkami zespołu czy team-building. A jeśli zrobić takie warsztaty w sposób ciekawy i kreatywny? A może wpleść w to wszystko ciekawą ideę i zainteresować kadrę na przykład ekologią? Czy ekologiczne warsztaty przez Internet to dobry pomysł na integrację? Sprawdźmy.

ekologiczny event online

Eko-warsztaty online w praktyce

Okazuje się, że nawet eko-event można organizować dla ludzi, którzy muszą siedzieć w domu ze względu na sytuację na świecie. To bardzo proste – agencja eventowa aranżuje na przykład kilka pomieszczeń. W jednym odbywa się kurs tworzenia własnych eko toreb lub na przykład kurs sztuki garncarstwa. W kolejnym pokoju odbywają się zajęcia jogi i zumby, a w kolejnym nauczymy się tworzyć własny las w słoiku. Całość okraszona jest dużą liczbą kamerek internetowych i bardzo silnym łączem, które uciągnie ciężar takiej imprezy. Warsztaty i zajęcia prowadzone są przez charyzmatycznych ludzi, pasjonatów ochrony przyrody i środowiska przede wszystkim ekspertów w swojej dziedzinie. Dzięki temu zniwelujemy nieco fakt, że uczestnicy tak wyszukanej imprezy nie mogą zjawić się na niej osobiście.

Dlaczego ekologia to dobry pomysł na event?

Warsztaty ekologiczne to bardzo popularny trend już od kilku lat. Patrząc na sytuację związaną ze smogiem, życiem w mieście i wiecznym pośpiechem – relaksujące ćwiczenia, kontakt z naturą i nauka o zdrowym życiu i powietrzu są bardzo miłą odmianą i bardzo odprężającym zajęciem dla pracowników firm i korporacji. Wszyscy chcemy być zdrowi i wielu z nas interesuje się życiem w sposób ekologiczny, ale dopiero dzięki takim imprezom możemy przekuć nasze plany w czyny. Co więcej, nie jest to szkolenie które związane jest z pracą wykonywaną przez naszą kadrę – a coś, co ma ich odprężyć, odciągnąć nieco od codziennych obowiązków i zainteresować niecodzienną, aczkolwiek niezwykle zajmującą dziedziną życia.

To zadanie tylko dla fachowców

Pamiętajmy, by organizację eko-warsztatów zlecać jedynie prawdziwym zawodowcom w dziedzinie eventów. Wydarzenia online to skomplikowany proces, który wymaga profesjonalnego zaplecza i dbałości o największe szczegóły. Nie dajmy się nabrać na podwykonawców, których znaleźliśmy na słupie ogłoszeniowym czy na zadziwiająco niskie ceny usług. Za takimi fasadami zwykle czai się niedbałe wykonanie, brak doświadczenia i podstawowej wiedzy. Tylko doświadczona i sprawdzona firma da nam gwarancje odpowiedniego wykonania i przeprowadzenia imprezy – a co najważniejsze, zapewni nam satysfakcję współpracowników, którzy takie wydarzenie wspominać będą jeszcze długo.

Zapraszamy do kontaktu!

Przewiń do góry