Degustacja alkoholi online

Stań się ekspertem!

Degustacje alkoholi online!

Każdy z nas ma czasem ochotę na chwilę zapomnienia w doborowym towarzystwie przy łyku ulubionego alkoholu. Zwłaszcza w czasach pandemii, spotkanie z przyjaciółmi (czy to na żywo, czy w formie online) ze szklaneczką rumu, koniaku czy ulubionej nalewki stanowi bardzo ważny element życia społecznego, który pomaga zachować nam higienę psychiczną i relacje międzyludzkie. Dlatego w Argentum Event postanowiliśmy wykorzystać ten fakt, i zrobić z tego elementu codziennego życia… idealny motyw przewodni imprezy integracyjnej! Skoro nie możemy spotkać się z koleżankami i kolegami z pracy na żywo w biurze, możemy napić się z nimi odrobiny wyśmienitego napoju z procentami podczas degustacji online! Jak to działa?

Wino czyni codzienne życie lżejszym, mniej wymagającym, pozbawia je napięć i uzbraja w tolerancję
BENJAMIN FRANKLIN

Masz jedno zadanie – bawić się dobrze

Uprzedzając pierwsze pytanie nasuwające się przy okazji warsztatów z degustacji online – nie, nie będziemy musieli biegać po sklepach w poszukiwaniu wyszukanych trunków na firmową imprezę. Argentum Event zadba o to, by każdy z uczestników otrzymał wszelkie potrzebne mikstury, a także szkło i konieczne akcesoria bezpośrednio pod drzwi domu. W obecnych czasach narażanie pracowników i personelu na niepotrzebne ryzyko byłoby wyjątkowo nieodpowiedzialne. Jedynym, o co poprosimy zaproszone na event osoby do stawienie się przed ekranami komputerów czy telefonów komórkowych o umówionej godzinie i pozytywne nastawienie do całego wydarzenia.

Po drugiej stronie ekranu przywita nas ekspert z dziedziny smakowania – czy to rumu, koniaku, wódki czy nalewek, który wprowadzi nas we wszelkie możliwe tajniki delektowania się tymi napojami. Na początek dowiemy się nieco o historii każdego z trunków, ich pochodzeniu i składzie, by przejść następnie do najprzyjemniejszego etapu imprezy – czyli do części praktycznej. Nasz specjalista pokaże nam, jak smakować dany alkohol tak, by poczuć w pełni jego walory smakowe i móc w pełni docenić jakość danego trunku. Przekonamy się, jak pije się koniak, a jak pije się ekskluzywną wódkę tak, by móc rozróżniać poszczególne gatunki i wybrać te najlepsze.

Jak to działa „od kuchni” ?

Argentum Event dba o każdy etap imprez integracyjnych online. Zatrudniamy najlepszych baristów i specjalistów od alkoholi, którzy oprócz bogatej wiedzy, posiadają także umiejętności przekazywania wiedzy i łatwo nawiązują relacje międzyludzkie. Co więcej, w naszych szeregach znajdują się wybitni specjaliści z dziedziny dźwięku i obrazu, którzy zapewnią odpowiednią jakość obrazu i transferu danych w trakcie eventu. Naturalnie, ekspert zaproszony na wydarzenie znajdować się będzie w odpowiednio przygotowanym, wygłuszonym pomieszczeniu, specjalnie dostosowanym do takich właśnie przedsięwzięć. Co więcej, takie pomieszczenie możemy odpowiednio udekorować i wyposażyć. Chcesz mieć studio w kolorach Twojej firmy? Wystarczy, że dasz nam znać!

Degustacja alkoholi online to bardzo popularna forma integracji firmowej w czasie pandemii. Luźne rozmowy przy odrobinie napojów z procentami sprzyja zacieśnianiu więzi i pozwala docenić firmę, która pokazuje w ten sposób troskę o dobre samopoczucie swojej kadry, a nie tylko o wyniki zawodowe.

Pierwszy kontakt

Zdecydowałeś się na degustację alkoholi?

Opowiedz nam o Twoich pracownikach, a my dobierzemy dla nich odpowiednie gatunki trunków!

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę w kilku konfiguracjach, abyś mógł wybrać tą, która najbardziej odpowiada Tobie i Twoim pracownikom.

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie degustację, a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas, a otrzymasz odpowiedź w ciągu maksymalnie 48 godzin.

Przewiń do góry