Degustacja piwa online

Stań się piwnym ekspertem!

Degustacje piwa online!

Piwo robi w Polsce zawrotną karierę już od wielu lat. Nie mówimy tu jedynie o typowych piwach dyskontowych, które są dostępne praktycznie wszędzie. Chodzi tu raczej o rewolucję piw kraftowych, które szturmem wdarły się do menu większości lokali w Polsce, a także do naszych domów. Biorąc pod uwagę popularność złocistego napoju, pomyśleliśmy, że będzie on doskonałym motywem przewodnim imprezy organizowanej w formie online. Skoro możemy raczyć się złocistym alkoholem z pianką w gronie przyjaciół, to dlaczego nie spróbować degustacji piwa wraz z koleżankami i kolegami z pracy, menadżerem a nawet prezesem?

Ma jednak naród polski napój warzony z pszenicy, chmielu i wody - po polsku piwem zwany. Ale nie ma żaden lepszego dla pokrzepienia ciała. Jest nie tylko rozkoszą mieszkańców, lecz i cudzoziemców.
Jan długosz
piwo, degustacja piwa

Jak pić piwo i integrować się zdalnie?

Uczestnicy tak oryginalnej imprezy z pewnością będą z niej zadowoleni. Uprzedzając pytania – nie, nikt z zaproszonych na event gości nie musi kupować wielu rodzajów piw w kilku różnych sklepach i nosić ich samemu do domu w oczekiwaniu na imprezę. Nasza agencja –  Argentum Event – zajmie się dostarczeniem wszystkich potrzebnych napojów wprost do domów uczestników. Zestaw zawierać będzie różne rodzaje piwa, a także szkło i wszelkie akcesoria potrzebne do wzięcia udziału w takich warsztatach. Zadaniem zaproszonych pracowników jest stawić się o umówionej porze przed ekranem komputera lub telefonu i dobrze się bawić. Na co liczyć może kadra zaproszona na takie zajęcia?

Degustacja piwa z ekspertem

Całe przedsięwzięcie organizowane jest na specjalnej, dedykowanej platformie online, na którą logują się zaproszone osoby. Po drugiej stronie łącza internetowego pojawi się ekspert z dziedziny smakowania piwa i browarnictwa, który poprowadzi dla nas imprezę. Opowie on o historii piwa, największych i najlepszych browarach na świecie i rozróżni poszczególne gatunki złocistego napoju. W części praktycznej, która z oczywistych względów jest gwoździem programu, nauczymy się smakować trunki w odpowiedni sposób i rozróżniać smaki, bukiety i aromaty – a co za tym idzie, rozpoznawać piwa pszeniczne, jasne, ciemne, IPY czy Ale.

Dbamy o zaplecze techniczne

Degustacja piwa online to przedsięwzięcie wymagające dużej wiedzy technicznej. Argentum Event może poszczycić się bazą najbardziej doświadczonych specjalistów od dźwięku, oświetlenia czy transmisji internetowych, którzy mają okazję pracować w doskonale przygotowanych studiach nagraniowych, gdzie przebywać będzie ekspert. Zatrudniani przez nas piwni specjaliści to nie tylko zawodowcy w swojej dziedzinie, ale także osoby, które z przyjemnością i z łatwością przekazują wiedzę, chętnie odpowiadają na pytania i chętnie wdają się w lekkie rozmowy z uczestnikami.

Tak przygotowany event musi skończyć się sukcesem, a piwna degustacja to jeden z najbardziej popularnych pomysłów na integrację w czasach, gdy może odbywać się ona jedynie w formie online. Wspólne próbowanie alkoholi w ramach zajęć firmowych staje się bardzo popularnym trendem w eventowej branży w Polsce.

Pierwszy kontakt

Zdecydowałeś się na degustację piw?

Opowiedz nam o Twoich pracownikach, a my dobierzemy dla nich odpowiednie rodzaje piwa!

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę w kilku konfiguracjach, abyś mógł wybrać tą, która najbardziej odpowiada Tobie i Twoim pracownikom.

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie degustację, a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas, a otrzymasz odpowiedź w ciągu maksymalnie 48 godzin.

Przewiń do góry