Degustacja whisky online

Stań się ekspertem whisky!

Degustacje whisky online!

Szklaneczka whisky wieczorem, w towarzystwie dobrej muzyki i przyjaciół to nie jest już scena z amerykańskich filmów. Degustowanie dobrego alkoholu w miłym towarzystwie na stałe zagościło w polskich domach – a przy okazji panującej na świecie pandemii, okazji ku takim przyjemnościom jest więcej niż przedtem. Dlaczego więc nie zrobić z tego tematu przewodniego imprezy integracyjnej? Delektowanie się dobrym alkoholem w towarzystwie kolegów i koleżanek z pracy i…..szefa może okazać się doskonałym pomysłem na team-building i zdecydowanie podnieść motywację do pracy.

Too much of anything is bad,
but too much good whiskey is barely enough.
Mark Twain
ekspert whisky na prezentacji

Degustacja whisky w praktyce.

Z racji obecnej sytuacji epidemiologicznej, nikt nie może wymagać od uczestników, by przy okazji imprezy odbywającej się online biegali po sklepach i supermarketach w poszukiwaniu trunków, które będą wykorzystywane w trakcie eventu. Wszystkie potrzebne alkohole, a także szkło czy akcesoria zostaną nam dostarczone dosłownie na wycieraczkę naszych domów i mieszkań. Naszym zadaniem będzie odebrać „sprzęt” i stawić się przed ekranem komputera lub telefonu komórkowego o umówionej godzinie. Przedsięwzięcie odbywa się za pośrednictwem łącza internetowego i poprzez specjalną, dedykowaną platformę.

 

Po drugiej stronie światłowodu znajdować się będzie ekspert od degustacji whisky, który wprowadzi nas w tajniki smakowania jednego z najlepszych alkoholi na świecie. Nauczymy się nieco o historii whisky, nauczymy rozróżniać się szkocką od amerykańskiej, czystą whisky od Burbona i dowiemy się z czego robione są poszczególne jej gatunki. Podczas najprzyjemniejszej, praktycznej części imprezy, dowiemy się jak smakować whisky by wydobyć z nich to, co najlepsze.

Nad całością czuwa ekipa Argentum Event, która zadba o każdy szczegół przedsięwzięcia począwszy od wynajęcia odpowiedniego eksperta, skończywszy na oświetleniu i odpowiedniej jakości obrazie. Agencja posiada największą w Polsce bazę baristów i specjalistów od alkoholi, którzy oprócz bogatej wiedzy i doświadczenia, posiadają umiejętność przekazywania uwag i wskazówek w sposób ciekawy i zajmujący, często z przymrużeniem oka.

Pod koniec możemy pokusić się jeszcze o mały konkurs indywidualny lub drużynowy. Zawody polegać mogą na smakowaniu trunków i odgadywaniu odpowiedniego gatunku lub surowca, z jakiego został wykonany. Zwycięzcą będzie drużyna lub osoba, której uda się odgadnąć najwięcej napojów.

W jaki sposób degustacja whisky online integruje zespół?

Wspólne smakowanie alkoholi od zawsze stanowi najbardziej socjalizujące zajęcie na świecie. Dlatego też podobnie sprawa ma się w przypadku zbliżania do siebie członków zespołu i personelu. Wspólna nauka o ciekawej rzeczy, jak pochodzenie i historia trunków, testowanie tychże produktów to doskonały moment na wymianę uwag i spostrzeżeń, na luźne rozmowy i konwersacje, co sprzyja integracji i budowaniu zespołu od podstaw. Firma organizująca taką formę spędzania czasu dla swojej kadry pokazuje, że dba o higienę psychiczną swojego personelu i jest żywo zainteresowana swoimi pracownikami i ma na serce ich dobro, a nie tylko wyniki zawodowe.

Pierwszy kontakt

Zdecydowałeś się na degustację whisky?

Opowiedz nam o Twoich pracownikach, a my dobierzemy dla nich odpowiednie gatunki tego trunku!

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę w kilku konfiguracjach, abyś mógł wybrać tą, która najbardziej odpowiada Tobie i Twoim pracownikom.

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie degustację, a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas, a otrzymasz odpowiedź w ciągu maksymalnie 48 godzin.

Przewiń do góry