Degustacja wina online

Stań się ekspertem whisky!

Degustacje wina online!

Wino uważane jest za jeden z najszlachetniejszych alkoholi na świecie. Od wielu lat, za przykładem Francji czy Włoch, spożywamy ten wykwintny trunek przy okazji obiadów, kolacji czy różnego rodzaju spotkań towarzyskich. W Argentum Event postanowiliśmy jednak pójść krok dalej i zrobić z tego napoju temat przewodni… warsztatów integracyjnych online! Jak połączyć fakt, że wszelkiego rodzaju eventy mające na celu team building muszą odbywać się w sieci, spotkanie towarzyskie i odrobinę dobrego napoju z procentami? Okazuje się, że warsztaty z degustacji wina są odpowiedzią na to pytanie.

Wino czyni codzienne życie lżejszym, mniej wymagającym, pozbawia je napięć i uzbraja w tolerancję
BENJAMIN FRANKLIN

Degustacja wina w czasach pandemii

Obecna sytuacja na świecie nie pozwala nam na większe spotkania towarzyskie, nie mówiąc już o dużych i wystawnych imprezach integracyjnych. Dlatego też nowoczesne i najlepsze na rynku agencje eventowe, jak nasze Argentum Event, organizują tego rodzaju przedsięwzięcia w formie online – nie inaczej sytuacja ma się w przypadku degustacji. Oczywiście, nikt z uczestników nie będzie zmuszony samodzielnie kupować alkoholi klasy premium. Wszystkie potrzebne akcesoria, szkło i naturalnie napoje zostaną wszystkim dostarczone prosto do domu przez kuriera. Jedyne, co muszą zrobić zaproszeni na degustację goście to odebrać przesyłkę i włączyć komputer lub telefon komórkowy o umówionej godzinie. Co dzieje się dalej?

Lampka wina z ekspertem

Cały event odbywa się poprzez dedykowaną platformę, na którą logują się zaproszeni na imprezę uczestnicy.  Po drugiej stronie łącza internetowego przywita nas specjalista od win, czyli sommelier, który wprowadzi nas w tajniki związane z napojem bogów. Krótka część teoretyczna, podczas której dowiemy się nieco o historii i podstawowych rodzajach win, przejdziemy do najprzyjemniejszej części, czyli smakowania trunków. Nauczymy się robić to odpowiednią częścią języka i rozpoznawać wszelkie bukiety i aromaty smakowanego napoju.

Punktem kulminacyjnym imprezy może być mały konkurs, w trakcie którego, w ramach rywalizacji drużynowej lub indywidualnej, uczestnicy będą odgadywać określone rodzaje białego i czerwonego wina. Odrobina przyjaznej rywalizacji doda całej imprezie nieco pikanterii i będzie okazją do doskonałej zabawy na zakończenie eventu.

Od strony technicznej…

Nad całością czuwać będzie wykwalifikowana i doświadczona ekipa techniczna. Argentum Event, oprócz najlepszych sommeliró, zatrudnia także specjalistów z dziedziny dźwięku czy oświetlenia i ma w swoim zapleczu najbardziej profesjonalne studia nagraniowe. Dzięki temu impreza odbywa się w pełni komfortowo, bez żadnych zakłóceń i problemów z połączeniem.

Czy wino integruje?

Degustacja wina to idealny sposób na atrakcyjny team building, podczas którego pracownicy mogą lepiej się poznać, przeprowadzić luźne rozmowy a przy okazji nauczyć się czegoś ciekawego. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych pozycji jeśli chodzi o imprezy firmowe  organizowane w formie zdalnej, a integracja z udziałem (odpowiedniej ilości) alkoholu to idealny przepis na udaną zabawę dla wszystkich pracowników firmy!

Pierwszy kontakt

Zdecydowałeś się na degustację wina?

Opowiedz nam o Twoich pracownikach, a my dobierzemy dla nich odpowiednie gatunki tego trunku!

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę w kilku konfiguracjach, abyś mógł wybrać tą, która najbardziej odpowiada Tobie i Twoim pracownikom.

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie degustację, a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas, a otrzymasz odpowiedź w ciągu maksymalnie 48 godzin.

Przewiń do góry