Dzień Dziecka Online!

Zabawa w najlepsze!

Dzień Dziecka Online!

1 czerwca to dzień absolutnie wyjątkowy dla naszych pociech.  W tym dniu, każdy maluch ma ochotę zrobić coś wyjątkowego, ciekawego i chce oddać się ciekawej i zajmującej zabawie. W obecnych czasach zorganizowanie tego święta stanowi podwójne wyzwanie, ponieważ oprócz interesującej formy spędzania czasu dla najmłodszych członków rodziny, musimy postarać się, by owe zajęcia były ciekawe mimo konieczności odbywania się w domowych pieleszach. W Argentum Event mamy jednak swój „patent” na to święto, a Dzień Dziecka online organizowany przez nas udaje się absolutnie zawsze. 

Kiedy będziesz patrzył nocą w niebo, będzie ci się wydawało, że wszystkie gwiazdy śmieją się do ciebie, ponieważ ja będę uśmiechał się na jednej z nich.
Mały Książę
Antoine de Saint-Exupery

Każdy chciałby spotkać bohatera!

Dzieci uwielbiają kreskówki, a niemal każde wybiera sobie swojego ulubionego bohatera, którego naśladuje, podziwia i którego chciałby spotkać w prawdziwym życiu. My umożliwiamy dzieciakom przeżycie tak niesamowitej chwili. Zatrudniamy najlepszych animatorów, którzy z powodzeniem wcielą się w Minionki, Myszkę Miki czy Ciasteczkowego Potwora i porozmawiają z Waszą pociechą, lub nagrają spersonalizowane życzenia urodzinowe.

Na chłopców czeka spotkanie, na przykład z bohaterami serii Transformers. Spotkajmy się za pośrednictwem łącza internetowego z Optimusem Prime, Bumblebee czy Driftem aby pomóc im odnaleźć się na naszej planecie! Oni także chętnie porozmawiają z naszymi pociechami i przekażą im najserdeczniejsze życzenia.

Domowa gra terenowa

Może i musimy siedzieć w domu, ale to nie znaczy, że nie możemy wybrać się na pełną przygód wyprawę! Zorganizuj swoim dzieciom doskonałą zabawę w poszukiwanie skarbów. Argentum Event zapewni Wam wszystkie potrzebne materiały, które dostarczymy pod drzwi waszych domów i mieszkań. Zapewnimy Wam rekwizyty, wskazówki i zadania pomyślane w taki sposób, by pasowały do każdego możliwego mieszkania. Na życzenie przygotujemy także specjalną skrzynię skarbów, która stanowić będzie nagrodę za wykonanie wszystkich poleceń i konkurencji.

Poszukiwanie skarbu i pokonywanie kolejnych trudności w celu jego znalezienia to jedna z ulubionych aktywności dla dzieciaków. Niespożyte pokłady energii i ciągła chęć poznawania świata sprawiają, że rozwiązywanie kolejnych zadań i zbliżanie się do upragnionego celu stanowi rozrywkę, która wciągnie maluchy na całego!

Zróbmy coś kreatywnego! Warsztaty dla dzieci

Dzieci mają nieskończone pokłady kreatywności, a każde z nich zrobi tę samą rzecz w inny sposób, o którym dorośli nawet by nie pomyśleli. Wykorzystajmy to i nauczmy czegoś nasze pociechy w ciekawy i zajmujący sposób. Tematy warsztatów ogranicza tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia, ale najpopularniejsze z nich to między innymi:

  • Shrek ma Katar
  • Odjazdowy gniotek
  • Hello Jello
  • Słomianki
  • Eco Mydliny

Skontaktuj się z nami, a dokładnie wyjaśnimy, co kryje się pod tymi nazwami.

Czary mary!

Pokaz iluzji to maksymalnie wciągające zajęcie dla dzieciaków! Najmłodsi będą mogli zobaczyć najdziwniejsze sztuczki i czary! Ale to nie koniec. Dzieci wezmą aktywny udział w show, a nawet nauczą się robić podstawowe triki i poznają tajemną sztukę magiczną, którą będą mogli pochwalić się przed rodzicami czy koleżankami i kolegami!

Kuchenne rewolucje junior!

Gotowanie z dzieciakami to frajda dla całej rodziny! Profesjonalny szef kuchni przeprowadzi nasze pociechy przez cały proces przygotowywania potraw. Dzieci poznają najlepsze receptury, ale będą mogły także stworzyć własne i na chwilę stać się prawdziwymi szefami kuchni! Wspólnie z rodzicami przygotują naleśniki, pierogi czy najsłynniejsze amerykańskie „fast foody”. Możliwości są nieograniczone a zabawa tak dobra, że dzieciaki będą wspominać ten dzień jeszcze długo po jego zakończeniu. Warsztaty kulinarne to niezwykle popularna forma na Dzień Dziecka, ciesząca się coraz większym uznaniem każdego roku.

A może by tak....

Warsztaty z improwizacji – nauka i ruch w jednym!

Nasze pociechy mają szansę wziąć udział w bajce, którą…. sami wymyślą! To od nich zależeć będzie fabuła danej historii, stroje aktorów a nawet ich zachowanie. Dzieci staną się „szefami” aktorów znajdujących się po drugiej stronie łącza internetowego i wyreżyserują własny spektakl teatralny dzięki interakcji z osobami odgrywającymi „zlecone” im role!

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry