Dzień Kobiet Online!

Świeto wszystkich pań!

Dzień Kobiet Online!

Nie ma co się oszukiwać drodzy Panowie – świat bez kobiet byłby smutny, szary, a mężczyźni utonęli by w nim pod stertą skarpetek i kanapek z serem. Dlatego warto, nawet w ramach eventu firmowego, pokazać piękniejszej części naszego społeczeństwa, jak bardzo cenimy Panie za ich profesjonalizm, hart ducha i umiejętności codziennego zmagania się z wieloma wyzwaniami – często jednocześnie. 8 marca to idealny dzień, by zorganizować dla Szanownych Pracowniczek ich dzień, w którym będą mogły zając się czymś ciekawym i relaksującym. Skończmy ze sztampowym tulipankiem i życzeniem „miłej pracy”. Zorganizujmy prawdziwie wciągające warsztaty!

Ja dziś Paniom życzę,
by przestało się Paniom śnić,
a zaczęło przytrafiać!
Sigmund freud

Jak to może wyglądać?

W obecnych czasach eventy organizowane online to absolutny standard – ale ich przebieg na wysokim poziomie już niekoniecznie. Dlatego też nasza profesjonalna agencja – Argentum Event, pomoże uczynić ten dzień najbardziej udanym dniem w roku dla pięknej części Twojej kadry. Panie będą przebywać w swoich domach – ale za pośrednictwem łącza internetowego, spędzą ten dzień w kreatywny i interesujący sposób, a wszystko to przez wysoką jakość łącza, odpowiednio przygotowanego pomieszczenia z dobrym dźwiękiem i światłem, a wreszcie dzięki najlepszemu ekspertowi z dziedziny, która będzie tematem przewodnim święta wszystkich Pań. Co możemy zaoferować naszym pracowniczkom 8 marca?

Warsztaty kulinarne z dietetykiem

O ile wielu Panów wpadło już na „genialny” pomysł podarowania tego dnia np. mydła czy kremu na zmarszczki, o tyle interesujące zajęcia z ekspertem od zdrowego gotowania wydają się świetnym pomysłem. Wiele Pań interesuje się tą tematyką żeby lepiej zadbać o swoje zdrowie – a taka praktyczna lekcja online będzie do tego świetną okazją. Panie nauczą się przyrządzać zdrowe potrawy, a wszystkie produkty zostaną im dostarczone wprost pod drzwi mieszkania. Interaktywna forma zajęć umożliwia wymianę uwag i spostrzeżeń.

Warsztaty twórcze

A może lepiej zaproponować naszej żeńskiej kadrze zajęcia z wyrabiania czegoś zupełnie dla siebie? Świetnym pomysłem wydaje się tu np. kurs tworzenia nastrojowych świec sojowych. Wspólnie z trenerką, pod której czujnym okiem będą nasze uczestniczki, Panie nauczą się robić własne klimatyczne świece na różne okazje. Składniki oczywiście dostarczy kurier, ale atmosfera, klimat i świetna zabawa w trakcie klejenia świec czy dodawania odpowiednich aromatycznych olejków, wytworzy się sama!

Kolejnym idealnym pomysłem na kreatywny dzień kobiet jest tworzenie eko-kosmetyków! Zamiast biegać po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniego kosmetyku, możemy nauczyć piękniejszą część naszego personelu tworzyć własny balsam do ust, krem do twarzy czy peeling do ciała. Co więcej, wszystko odbywa się w absolutnej zgodzie z przyrodą, a mikstury nie zawierają żadnych niebezpiecznych czy uczulających składników.

Warsztaty praktyczne

„Seksapil to nasza broń kobieca” to prawda stara jak świat. Być może warsztaty z tańca orientalnego przypadną Paniom do gustu i poczują one ducha Bollywood? Instruktorka pokaże podstawowe ruchy, pomoże nam wczuć się w klimat tego gatunku tańca i zrelaksować się podczas interesujących zajęć z koleżankami w formie online.

Pierwszy kontakt

Nie wiesz co wybrać?

Opowiedz nam o kobietach z Twojej firmy, a my zajmiemy się resztą!

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – takimi, z których każda Kobieta będzie zadowolona!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Panie świetnie się bawią!

Działamy!!
Przewiń do góry