EKO LIGA!

Czy podejmiesz wyzwanie?

Eko Liga to nowatorska grywalizacja i wyśmienita edukacyjna zabawa CSR o tematyce ekologicznej dla Twojej firmy! Wykonując wiele ciekawych i angażujących zadań uczestnicy nie tylko poszerzą swoją wiedzę w zakresie ekologii i ochrony środowiska, ale także nauczą się wielu przydatnych w życiu codziennym nawyków. Cel jaki przyświeca tej nowoczesnej zabawie integracyjnej dla firm w wersji zdalnej jest jeden: ulżyć planecie i otaczającemu nas środowisku! 

eko liga informacje

Jakie zadania czekają na uczestników zabawy?

Na uczestników zabawy czeka wiele interesujących i angażujących zadań podzielonych na trzy kategorie. Pierwsza z nich to Nawyki – dzięki codziennemu wykonywaniu konkretnych, proekologicznych czynności dajemy szansę uczestnikom na zmianę codziennych przyzwyczajeń i zmianę życia na lepsze! 

Wyzwania o tematyce ekologicznej to zadania manualno – sportowe! Uczestnicy nauczą się wielu przydatnych umiejętności, tworzenia eko-kosmetyków czy środków czystości. Oprócz tego zaprosimy ich do wielu działań związanych ze zdrowym i aktywnym trybem życia!

Na koniec czas na Wiedzę! Wykonanie tych zadań pozwoli uczestnikom na poszerzenie wiedzy o ekologii i ochronie środowiska, o materiałach wykorzystywanych w codziennym życiu czy chociażby jak oszczędzać jedzenie w myśl zasady zero waste!

Bądź EKO i działaj w ramach CSR!

Eko Liga pomyślana jest jako projekt w ramach działań CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu. Działania podejmowane w trakcie trwania zabawy mają jeden cel: realna ochrona środowiska, zmiana szkodliwych nawyków i poprawa warunków życia każdego z uczestników. Decydując się na event CSR wysyłasz pozytywny sygnał nie tylko swoim pracownikom, ale również wszystkim klientom, kontrahentom i partnerom biznesowym. Dajesz się poznać jako nowoczesny przedsiębiorca idący z duchem czasu jednocześnie budując pozytywny wizerunek Twojej firmy!

Umów się na DEMO!

Nadal masz wątpliwości? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu! Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania odnośnie gry i mechanizmu rozgrywki. Opowiemy Ci o wszystkich szczegółach i stworzymy rozgrywkę demo, dzięki której samodzielnie będziesz mógł przekonać się jak działa Eko Liga! 

Pierwszy kontakt

Chcesz zorganizować Eko Ligę?

Skontaktuj się z nami i opowiedz naszym event managerom o Twojej firmie i jej pracownikach.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują indywidualny scenariusz rozgrywki dopasowany wraz z prezentacją wybranych zadań dla uczestników.

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Czas START!

To ten dzień! Startuje Eko Liga! Baw się wraz z pracownikami przez kilka tygodni!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry