Escape Room Online

Czy wyjdziesz z opresji??

Escape Room Online!

Szukasz pomysłu na interesującą i unikalną imprezę integracyjną online? Wszelkiego rodzaju eventy, które z racji szalejącej na świecie pandemii odbywają się jedynie za pośrednictwem łącza internetowego to zagadnienie trudne i zawiłe w organizacji. Niełatwo zainteresować czymś ludzi i przyciągnąć ich uwagę w momencie, gdy od dłuższego czasu są pozamykani w czterech ścianach, a ich świat w dużej mierze ograniczył się do ekranu monitora. Jednak wspólne rozwiązywanie łamigłówek i zagadek logicznych aby wydostać się z mrocznego i tajemniczego pomieszczenia to idealna recepta na przerwanie domowej monotonii. Jak działa escape room online? Jak zintegrować zespół przez tego rodzaju rozrywkę?

Doskonała rozrywka integracyjna dla każdego! Dzięki różnorodności zagadek, łamigłówek i zadań do wykonania aby wyjść z Escape Roomu trzeba zgodnie współpracować, co z pewnością pozytywnie przełoży się na relacje w pracy.
MiCHAŁ KOSIOŁ
CEO Argentum Event
bezpieczna zabawa przez Internet

Wszyscy w jednym pomieszczeniu, choć każdy u siebie

Oczywiście, każdy z uczestników „zabunkrowany” jest w domowych pieleszach, ale dzięki odpowiedniej, dedykowanej platformie i łączom internetowym, zawodnicy-współpracownicy meldują się w pomieszczeniu, z którego będą musieli uciec wspólnymi siłami. Oczami i uszami osób biorących udział w rozgrywce będzie….pracownik escape roomu, który wyposażony będzie w kamerkę i będzie wykonywał wszelkie polecenia zespołu. „Sterowana” w ten sposób osoba wykona ruchy zmierzające do rozszyfrowania zamku, otwarcia tajemniczej teczki czy szafy z dokumentami lub pozwoli zawodnikom odczytać instrukcje – będzie ich oczami, a także nogami i dłońmi. Poprzez dedykowaną platformę, uczestnicy mogą porozumieć się ze sobą i wspólnie podejmować decyzje.

 

W jaki sposób escape room integruje Twój zespół?

Zabawa w ucieczkę z pokoju pełnego zagadek, szyfrów i łamigłówek to idealny sposób na scalenie zespołu poprzez wspólną zabawę i kreatywne myślenie. Każdy z uczestników jest dobry w czymś innym, co sprawia, że poprzez różnorodność zadań, jakie zostaną przed nimi postawione, każda z osób będzie miała okazję wykazać się umiejętnościami i inteligencją. Innymi słowy – tylko dzięki poszczególnym umiejętnościom posiadanym przez każdego z nich, zespół będzie w stanie ukończyć zadanie – a to będzie wymagać doskonałej komunikacji, stałego porozumiewania się i rozmowy. Naturalnie nie wyklucza to wielu śmiesznych sytuacji, humorystycznych momentów i poczucia, że gra się w swego rodzaju interaktywną grę komputerową z niezwykle dobrą grafiką. Tak zaplanowana rozrywka w formie grywalizacji nie może się nie udać, a konieczność współpracy w takiej formie zabawy prowokuje niejako do integrowania się i team buildingu.

Jak to zorganizować? Bardzo prosto!

Jako profesjonalna agencja eventowa, mamy bogate doświadczenie w organizacji escape roomów online. Posiadamy dużą bazę doskonałych miejsc dedykowanych takiej rozrywce, a dzięki wysokiej klasy zapleczu technicznemu możemy dołożyć wszelkich starań, by taka impreza przebiegła bez przerw, zakłóceń czy problemów z transmisją. Nad całością eventu czuwa nasz zespół techniczny, który zadba o wszelkie technologiczne aspekty zabawy, a odpowiednio dobrany host oraz osoba, która będzie wykonywać nasze polecenia pozwolą na przeżycie tej interaktywnej przygody w sposób ciekawy i bezproblemowy.

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry