Grywalizacja

Zorganizuj Event Online!

Poznaj naszą ofertę grywalizacji online!

Nowoczesna grywalizacja CSR nastawiona na ekologię i ochronę środowiska!

Twój dom to Twoja twierdza… i miejsce, w którym możesz przeżyć niesamowitą przygodę!

Sprawdź wiedzę swoją i Twoich pracowników w zabawny i nowatorski sposób!

Zostań gwiazdą najpopularniejszych teleturniejów, które znałeś do tej pory tylko z telewizji!

Wyśmienita zabawa w gronie pracowników Twojej firmy! Masa zadań, śmiechu i zabaw integracyjnych dla każdego.

Czy uda Wam się opuścić tajemniczy i zamknięty na cztery spusty pokój? Tylko zgodna współpraca Was uratuje…

Czym jest grywalizacja i dlaczego warto w nią inwestować?

Grywalizacja to najprościej mówiąc zbiór gier, zabaw oraz technik integracyjnych mających na celu angażowanie uczestników, zachęcanie do nauki i poznawania nowych rzeczy. W przypadku grywalizacji firmowej możemy mówić także o motywowaniu do działania oraz szukania sposobów na rozwiązanie przeróżnych problemów. Osiągnięte końcowe cele decydują o sukcesie lub porażce grupy uczestników. W trakcie zabawy na uczestników czeka wiele zadań o różnorakiej tematyce, w których mogą zdobywać punkty, odznaki czy też przedmioty. 

Istotne w całej zabawie jest zaangażowanie, skrupulatność oraz współpraca. Często indywidualne osiągnięcia w zabawie mogą pomóc całej drużynie w osiągnięciu zwycięstwa i nagrody. Każda z naszych propozycji może być indywidualnie dopasowana do profilu i działalności Twojej firmy. Wszystko to po to, abyście bawili się jak najlepiej!

Organizację jednej z naszych propozycji grywalizacji należy traktować nie jako wydatek, a inwestycję w swoją firmę. Dzięki realizacji takiego przedsięwzięcia możemy osiągnąć wiele, niezauważalnych na początku korzyści. Przede wszystkim organizując pracownikom rozrywkę online dajemy im jasny sygnał, że o nich nie zapomnieliśmy i ich zależy nam na ich dobrym samopoczuciu. Dajemy im szansę na spędzenie wspólnie czasu w momencie, kiedy mogli nie widzieć się na żywo od kilku już miesięcy. Nie tylko pozwala to utrzymać pozytywne relacje w zespole, ale także w przyjemny sposób zintegrować się. 

Organizacja grywalizacji to także wyśmienity sposób na podniesienie motywacji pracowników do dalszej pracy w warunkach dalekich od normalnych. Dążenie do wspólnego osiągnięcia konkretnego rezultatu w trakcie zabawy to także nauka współpracy, co z powodzeniem uczestnicy będą mogli wykorzystać również w realnym i zawodowym życiu. Największą wartością każdej firmy są bowiem jej pracownicy, którzy zgodnie dążą do osiągnięcia wspólnego celu działając jak dobrze naoliwiona machina. 

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry