Karnawał Online

Baw się w najlepsze!

Karnawał Online 2022!

Jeszcze dwa lata temu nikt nie pomyślałby, że imprezę karnawałową można spędzić przed ekranem komputera i świetnie się przy tym bawić. O ile zabawa w domu była czymś zupełnie normalnym, o tyle spędzanie tego czasu przed kilkunastocalowym monitorem wpatrując się w niego, wydawało się absolutnie niedorzeczne. Dziś okazuje się, że jest to nie tylko możliwe, ale często kojarzy się z jeszcze lepiej i milej spędzonym czasem. Oto Karnawał Online stał się doskonałym motywem przewodnim firmowych imprez integracyjnych, a trend ten notuje niesamowity wzrost w ostatnich miesiącach. Jak wygląda „zdalny karnawał” w praktyce? Co można robić podczas tak zorganizowanej imprezy?

Karnawał w wersji online to doskonała okazja do spędzenia wspólnie czasu przez grupę pracowników rozsianą po całym świecie i kraju.
MiCHAŁ KOSIOŁ
CEO Argentum Event
bezpieczna zabawa przez Internet

Baw się bez wychodzenia z domu!

Zabawa karnawałowa online jest tańsza w wykonaniu, ale wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego. Argentum Event zapewnia przedsięwzięciu swoim personelem technicznym odpowiedzialnym za jakość łącza internetowego, oświetlenia i dźwięku. Uczestnicy zapraszani są o określonej godzinie na specjalną, dedykowaną platformę internetową, za pośrednictwem której będą mogli brać udział w zabawie i wybierać określone wcześniej opcje. Jest to więc profesjonalnie przygotowany streaming, który odbywa się z jednej strony w domowych pieleszach osób uczestniczących, a z drugiej strony w profesjonalnie przygotowanym studiu, w którym osoba prowadząca będzie zarządzać odbywającym się eventem.

Jakie zajęcia są najlepsze przy okazji karnawału?

Występy, koncerty, pokazy

Swoje usługi w ramach takiego rodzaju rozrywki oferuje wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dedykowany uczestnikom występ gwiazdy polskiej sceny muzycznej to wyjątkowa atrakcja, która bawi przy każdej okazji. Swój repertuar mogą zaprezentować nam na przykład Dawid Podsiadło, Maria Peszek, Lombard, Kasia Nosowska czy Organek. Indywidualny i intymny charakter imprezy czyni takki koncert jeszcze bardziej szczególnym – w końcu odbywa się on specjalnie dla nas.

Innym świetnym pomysłem na występ karnawałowy jest oczywiście polski kabaret lub stand-up. Kabarety cieszą się od wielu lat wielką popularnością i zapewniają kilkadziesiąt minut śmiechu i zapomnienia o trudach codzienności. Stand-up to raczkująca, ale już bardzo wzięta dziedzina rozrywki w naszym kraju. Jedna osoba potrafi rozbawić całe tłumy widzów – a w formie online, specjalnie dla nas – taki występ będzie smakować jeszcze lepiej!

A może rozrywka czynna?

Być może dla Państwa personelu, lepszym pomysłem będzie nieco bardziej aktywna forma imprezy. Może zabawmy się w degustatorów alkoholi? Organizator dostarczy nam wszystkie niezbędne trunki do domu, a ekspert wyjaśni, jak smakować alkohol tak, by wydobyć z niego to co najlepsze.
Warsztaty taneczne i kulinarne również sprawdzają się niemal zawsze. Szef kuchni czy trenerka tańca odkryją przed nami arkana swoich dziedzin i przedstawią je w ciekawy i absorbujący sposób.

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – oddzwonimy lub odpiszemy!

Przewiń do góry