LipDub Online

Ngraj super teledysk

LipDub Online

Oprócz zagrożenia i niebezpieczeństwa czy konieczności siedzenia w domu, pandemia kreuje także nowe trendy. Jednym z nich (choć był on już, na mniejszą skalę, obecny w popkulturze przed rokiem 2020-tym) jest tworzenie teledysków z ujęć wysyłanych przez fanów. Wcześniej robiły to takie zespoły jak Omnia, a imprezowicze mogli chwalić się swoimi zdjęciami w klipie do słynnego hitu „Selfie”. Nie dziwne więc, że motyw ten stał się także fenomenalnym pomysłem na integrację firmową online! Każdy może teraz wystąpić w teledysku i pochwalić się swoimi umiejętnościami artystycznymi i tanecznymi, lub po prostu powygłupiać się przed kamerą w gronie współpracowników. Zapraszamy na LipDub online!

Nie trzeba być profesjonalnym operatorem kamery i świetnym aktorem. W tej zabawie wystarczy telefon i dobry humor!
MiCHAŁ KOSIOŁ
CEO Argentum Event
bezpieczna zabawa przez Internet

„The firmers” czyli jak robi się teledysk firmowy?

Produkcja własnego filmu do popularnego utworu muzycznego jeszcze nigdy nie była tak prosta, a fakt konieczności pozostawania w domu tylko uprościł to wyzwanie! Potężne kamery i wozy transmisyjne zastąpi ekran i matryca waszych telefonów komórkowych, znanego scenarzystę i reżysera zastąpicie Wy, drodzy uczestnicy, a w producenta wcieli się specjalista od tworzenia obrazów do muzyki.

Najpierw wybieracie wspólnie utwór, a następnie, w grupie, planujecie zarys teledysku i jego scenariusz. Trzeba tu wspólnie umówić na poszczególne role, potencjalne kostiumy czy ruchy wykonywane w trakcie trwania filmu. Cała zabawa polega na wybraniu czegoś, co już znajduje się w Waszych domach! Nie ma potrzeby ganiać po sklepach z ubraniami czy kostiumami i specjalnie przygotowywać się na milionową super-produkcję – wystarczy sukienka, zabawna koszulka czy okulary przeciwsłoneczne i już możemy stać się kimś na kształt super-gwiazdy. Tak przygotowane filmy przesyłacie do naszego specjalisty, który przy pomocy magii programów do produkcji video i muzyki, „skleja” teledysk z nadesłanych przez Was prac. Gwarantujemy, że efekt przeskoczy wasze oczekiwania o kilka długości, a pamiątkowy teledysk, który naturalnie można umieścić w mediach społecznościowych, będzie okazją do wielu wspomnień i uśmiechu.

Integracja przez sztukę?

Tworzenie teledysków, a także granie w nich i pisanie scenariuszy to oczywiście forma sztuki. Jednak piękno tego wyzwania polega na tym, że nikt z nas nie musi być zawodowym aktorem, ani nawet wokalistą. Nawet najlepsi soliści udają śpiewanie na klipach podczas ich kręcenia! Naszym zadaniem jest przebrać się, wspólnie ustalić scenariusz i świetnie się bawić! Przy okazji, takie zajęcia oznaczają konieczność wymiany zdań, uwag, sugestii i współpracę i współdziałanie w odpowiedniej atmosferze. To wszystko sprawia, że LipDup Online to genialny pomysł na chwilowe oderwanie się od pandemicznej rzeczywistości i realizację małego marzenia, jakim jest wystąpienie przed kamerą przy dźwiękach znanego artysty!

Pierwszy kontakt

Nie wahaj się ani chwili!

Napisz do nas i daj się porwać daj się porwać lipdubowemu szaleństwu!

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują pełną ofertę ze wszystkimi możliwościami do wyboru.

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Oferta przypadła Ci
do gustu?

Pisz śmiało i pytaj o co chcesz!

Przewiń do góry