Mega Teleturniej jako świetny pomysł na integrację online!

Jako szefowie, prezesi czy menadżerowie, zwłaszcza w obecnych czasach, bardzo potrzebujemy odpoczynku, relaksu i odmiany od szarości dnia codziennego. Wiele z nas pracuje w domach i tam spędza niemal całą dobę, co niektórych z nas może doprowadzić do ostateczności. Jako osoby zarządzające ludźmi doskonale wiemy też, że nasz zespól musi odpocząć i musimy zapewnić mu nieco rozrywki, jeśli chcemy by nasz team pracował wydajnie i ciężko w czasie pandemii, niepewności i strachu o własne zdrowie i życie. Wiele z nas znajduje ukojenie i odpoczynek w oglądaniu popularnych teleturniejów i zabaw. Dlaczego więc nie zorganizować takiej zabawy dla naszych pracowników jako formy integracji i budowania zespołu? To strzał w dziesiątkę!

event online mega teleturniej

Teleturniej w sieci

Każdy z nas co najmniej raz w życiu emocjonował się rozgrywką na przykład w „Milionerach”, gdzie uczestnik nie znał odpowiedzi na pytanie, które dla nas było bardzo proste. Ile razy odpowiadaliśmy szybciej niż członkowie rodzin goszczących w „Familiadzie”? Ilekroć zdarzyło nam się już po dwóch dźwiękach rozpoznać piosenkę w „Jaka to Melodia”, gdy zawodnik ciągle nie potrafił rozpoznać danego utworu? Pora więc sprawdzić się między kolegami z pracy i pokonać wszystkich w znanych i lubianych formach współzawodnictwa!

Jak to wygląda w praktyce?

Choć nie możemy spotkać się ze sobą fizyczni i zasiąść przy jednym stole by zmierzyć się ze sobą w teleturnieju czy zabawie, to wcale nie oznacza to, że nie możemy się świetnie razem bawić pozostając w domach. Nasz osobisty „Hubert Urbański” czy „Robert Janson” połączy się z nami przez Internet i będzie w formie interaktywnej prowadzić daną zabawę. Przez cały czas zawodnicy mają możliwość wypowiadania się pisania na czacie i odpowiadania. Dobry prowadzący przeprowadzi nas przez całość w sposób płynny i przyjemny, a być może nawet zaserwuje nam kilka słynnych sucharów, do jakich przywykliśmy w jednym z najpopularniejszych teleturniejów ostatnich lat.

Jakie są korzyści takiej integracji online?

Po pierwsze, nie musimy się specjalnie przebierać, patrzeć na zegarek ani walczyć o każdą sekundę w korku. Daje to bardzo duży komfort i pozwala całkowicie nastawić się na przyjemny wieczór i dobrą zabawę. Po drugie –w dalszym ciągu spędzamy czas z naszym zespołem – choć za pośrednictwem Internetu. W dalszym ciągu razem się śmiejemy, próbujemy rozwiązać zagadki czy w przyjazny sposób rywalizujemy ze sobą w szybkiej serii pytań. Tak czy inaczej – jest to doskonała forma zacieśniania więzi w zespole, nawet jeśli zespól musi być zamknięty w swoich domach.

Przewiń do góry