Mega Teleturniej Online

Wygraj je wszystkie!

Teleturniej Online!

W czasach, gdy nie można wyjść do pubu czy restauracji spotkać się ze znajomymi, wiele z nas spędza wiele godzin przed telewizorami oglądając na przykład ulubione teleturnieje. Popularne programy, w których uczestnicy muszą wykazać się sprawnością intelektu, wiedzą i refleksem od wielu lat robią furorę na całym świecie, a licencje „Familiady” czy „Koło Fortuny” rozchodzą się jak świeże bułeczki. Najwyższa więc pora zrobić użytek z popularności takiej rozrywki i przenieść ją na przykład na pole team-buildingu i integracji w wersji zdalnej! Eventy, w których pracownicy i personel wciela się w zawodników biorących udział w popularnych zabawach telewizyjnych to genialna zabawa i korzyść zarówno dla nich, jak i dla organizatorów.

Zdobądź sławę i chwałę wygrywając wszystkie możliwe teleturnieje! Mega Teleturniej Online to doskonała zabawa dla całej firmy.
Jarek Gawliński
CEO Argentum Event

JAK TO DZIAŁA W FORMIE ZDALNEJ?

Po pierwsze, wybieramy motyw przewodni tej grywalizacji. Najpopularniejszą formą są „Koło Fortuny”, gdzie jeden z uczestników (ale można również startować drużynowo) stara się odgadnąć jak najwięcej haseł i wygrać nagrodę główną. Bardziej zajmująca jest jednak „Familiada”, gdzie każdy z uczestników ma szansę wykazać się wiedzą i umiejętnością szybkiej odpowiedzi na pytania, a „rodzinne naradzanie się” musi przebiec w atmosferze współpracy i zgodności. Naturalnie, uczestnicy znajdują się w swoich domach, a całość odbywa się za pośrednictwem łącza internetowego. Kolejnym bardzo wziętym pomysłem jest firmowa „Jak to melodia”, gdzie osoby biorące udział w wydarzeniu odgadują tytuły utworów muzycznych po odsłuchaniu jedynie ich fragmentów. Po drugiej stronie sieci znajduje się specjalnie zatrudniony prowadzący, który wcieli się w rolę popularnych hostów teleturniejów. Nasz własny eventowy „Ibisz” poprowadzi imprezę w stylu danej zabawy i zapewni atrakcyjnie spędzony wieczór.

Aspekty techniczne

Całość organizowana jest na specjalnej, dedykowanej platformie – na przykład typu Zoom lub Webex. Zatrudniony przez nas team zadba o odpowiednie pomieszczenie dla osoby prowadzącej imprezę (będzie to specjalnie przygotowane studio o odpowiedniej akustyce) a także o odpowiednie oświetlenie, by całość prezentowała się atrakcyjnie. Ekipa techniczna zadba o odpowiednią jakość przesyłu danych tak, by impreza przebiegała bez zakłóceń i przerw.

Jak integrować poprzez Mega Teleturniej?

Teleturnieje kojarzą się przede wszystkim ze współzawodnictwem, ale taka rywalizacja przeprowadzona w miłej i przyjaznej atmosferze ma na proces integracji wpływ absolutnie zbawienny. Po pierwsze, uczestnicy bawią się i na chwilę zapominają o trudach codziennego życia zawodowego. Event nie polega na nauce nowych rzeczy związanych z ich pracą i nie jest to nudne odsłuchiwanie czegoś przygotowanego wcześniej, a interaktywna, zajmująca zabawa która wymaga współpracy, kooperacji i bardzo dobrej komunikacji pomiędzy członkami zespołów. Po drugie, nasza kadra dostrzega fakt, że organizator (czyli prezes lub szef) dba także o ich higienę psychiczną a nie ogranicza się jedynie do osiągania kolejnych celów zawodowych. Te dwa elementy sprawiają, że „Mega Teleturniej” to idealny pomysł na scalenie zespołu i dobrą zabawę w gronie kolegów i koleżanek z pracy.

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w 48 godzin!

Przewiń do góry