Mikołajki Online!

Świetna zabawa dla dzieci

Mikołajki Online!

Świąteczny czas w obecnych czasach może być bardzo ciężki dla najmłodszych członków rodziny. Niemożność spotkania się z rówieśnikami a nawet członkami rodzin może być bardzo przykrym doświadczeniem. Argentum Event wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych pociech i pomoże zorganizować Mikołajki Online, które pozwolą zapomnieć o trudach codzienności i przeniosą dzieci w zaczarowany świat Świętego Mikołaja!

You better watch out You better not cry You better not pout I'm telling you why Santa Claus is coming to town

Dlaczego warto zorganizować Mikołajki Online?

Impreza z okazji 6 grudnia organizowana dla dzieci pracowników to doskonała okazja by zyskać w oczach osób, które zatrudniamy. Oczywiście, w naturalny sposób przekłada się to na późniejszą motywację do pracy na rzecz firmy, która myśli nie tylko o nich, ale także o ich pociechach. Dzięki takiej imprezie pokażemy, że interesują nas nie tylko wyniki w pracy, ale także dobro i samopoczucie naszego personelu a także ich rodzin. Pandemia zaburzyła wiele imprez i świąt. Nie musi jednak zabierać naszym pociechom jednego z najlepszych dni w roku czyli Mikołajek!

Co będziemy robić tego dnia?

Jedyne, co nas ogranicza to wyobraźnia – ale mamy dla Państwa przygotowaną ofertę kilku najpopularniejszych i najczęściej wybieranych form spędzania Mikołajek Online.

  • Bajkowe spektakle świąteczne – przedstawienia dla dzieci to niezwykle absorbująca i zajmująca forma spędzenia Mikołajek. Jest to niebanalna rozrywka, która sprawdzi się zarówno w przypadku najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Spektakl może zostać nagrany wcześniej i odtworzony dzieciakom, ale może być to występ w pełni na żywo. Na życzenie, zajęcia mogą przybrać formę interaktywną, podczas której uczestnicy będą mieli wpływ na przebieg historii i przedstawienia. Najmłodsi goście „internetowego teatru” spotkają Elsę, Annę i Olafa z bajki „Kraina lodu” czy Księżniczkę Fionę ze „Shreka”! Wszystko zależy od pomysłu, chęci i uzgodnienia szczegółów!
  • Warsztaty dla dzieci – Mikołajki możemy spędzić w aktywnej i twórczej formie, gdzie wspólnie stworzymy coś interesującego i nauczymy się nowych, ciekawych rzeczy. Do wyboru mamy między innymi: fabrykę czekolady, laboratorium, ekologiczne świece, kartki świąteczne 3D, pachnące mydełka i wiele, wiele innych (skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, co kryje się pod tymi nazwami).
  • Pokaz iluzji – świat magii i czarów od zawsze jest przedmiotem zainteresowania dzieciaków. Pokaz sztuczek i trików magicznych przyciąga je jak magnes i jest absolutnie wciągającym widowiskiem dla najmłodszej publiczności. Dzięki współpracy z wieloma iluzjonistami i magikami z całej Polski (także tymi znanymi z telewizji!), z powodzeniem przeprowadzamy pokazy magiczne, podczas których dzieci mogą wziąć czynny udział w zajęciach! Co więcej, nasze pociechy nauczą się wykonywać proste sztuczki samodzielnie i poznają tajniki prawdziwych sztuk magicznych!
  • Zajęcia dla całej rodziny – pomóż uratować święta wraz z całą rodziną! Dzieciaki będą musiały ułożyć puzzle, odkodować tajną wiadomość od Św. Mikołaja czy Rudolfa i wykonać różne inne zadania, które pomogą uratować i ocalić najpiękniejszy czas w roku – Boże Narodzenie!

Pierwszy kontakt

Spodobała Ci się nasza oferta?

Opowiedz nam o Twojej wizji na Mikołajki Online i pozwól nam poznać rodziców z Twojej firmy.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla wszystkich dzieci!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

 
Przewiń do góry