Mission Competition

Mission Competition

Integracja w dzisiejszych czasach to wyjątkowo duże wyzwanie dla firm i przedsiębiorstw. Najważniejsze w takich imprezach jest zapewnienie odpowiedniej dawki rozrywki, zorganizowanie zajmujących i kreatywnych zajęć a przy okazji zadbać, by całość prowokowała team building, czyli budowanie i scalanie zespołu pracowników. W czasie pandemii idealnym rozwiązaniem jest Mission Competition, czyli integracja hybrydowa na specjalnie przygotowanej platformie!

bezpieczna zabawa przez Internet

Na czym polega Mission Competition?

Mission Competition to zestaw zadań i pomysłów na kreatywną, aczkolwiek przyjazną rywalizację pomiędzy uczestnikami imprezy. Mogą być to zadania wykonywanie w formie online lub offline, a całość znajduje się na specjalnie przygotowanej platformie, do której dostęp mają jedynie osoby zaproszone do udziału. Zadania wymagają współpracy całego zespołu, co prowokuje integrację kooperację i komunikację pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. Zakres zadań i zabaw jest niemal nieograniczony, a personalizacja imprezy pod określoną działalność nie stanowi najmniejszego problemu!

Co będziemy robić?

Zadania są bardzo różnorodne. Panel z zadaniami oferuje na przykład 16 zadań, na których wykonanie drużyny mają 2 – 3 godziny. Oczywiście, impreza może trwać od kilku godzin do nawet kilku dni. Najbardziej popularną konkurencją są zadania filmowe, podczas których w panelu wyświetla się tytuł filmu zakodowany przy pomocy emotikonek. Wspólną cechą filmów jest na przykład ten sam aktor odtwarzający rolę główną lub lokalizacja. Zadanie polega na odgadnięciu tytułu filmu.

Innym doskonałym pomysłem na drużynową rywalizację jest Sudoku. Eventowa wersja tej zabawy polega na rozszyfrowaniu pola z logiem firmy przy użyciu wartości uzyskanych w zadaniu ze specjalnymi puzzlami. Motyw rozszyfrowywania sprawdzi się również w konkurencji „tajny kod”, gdzie zawodnicy odgadują zagadkę zaszyfrowaną we wiadomości dźwiękowej.

Zadania artystyczne

Dobrze jest łączyć zadania logiczne z konkurencjami wymagającymi nieco zdolności artystycznych i manualnych. W miarę prostą rzeczą będzie w tym obszarze stworzenie firmowego lub branżowego mema, który będzie miał za zadanie możliwie najbardziej rozśmieszyć pozostałych uczestników. Świetnie sprawdzi się tutaj także „autoportet” czyli w prostych słowach konkurencja polegająca na whykonanie autorportretu. Technika i sposób wykonania są dowolne. 

Wielki Finał

Po zakończeniu wszystkich konkurencji, specjalna animacja pokaże zwycięzców zabawy i podsumuje grę pod kątem liczb i statystyk. Stworzona zostanie również galeria składająca się z najlepszych zdjęć i prac wykonanych przez poszczególnych uczestników. Specjalny okolicznościowy film pokaże, jak bawili się zawodnicy podczas imprezy i jak radzili sobie z konkretnymi zadaniami. Film jest również świetną pamiątką dla osób, które zmierzyły się ze sobą w ramach Mission Competition.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody, które omówione zostaną z naszymi event managerami przed rozpoczęciem imprezy w zależności od dostępnych środków i możliwości.

 

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry