Quiz Online

Wykaż się wiedzą!

Firmowy Quiz Online

W jaki sposób zorganizować ciekawy event w czasie pandemii, gdy wszyscy, najczęściej także z konieczności, przykuci są do monitorów komputerów? Odpowiedź na to pytanie bywa bardzo trudna. W zasadzie wszystkie wydarzenia muszą odbywać się w formie online co sprawia, że forma spędzania wolnego czasu nie różni się specjalnie od formy spędzania czasu w pracy. Pozostaje więc stworzyć ciekawe, zajmujące i interesujące wydarzenie, które pozwoli choć na chwilę zapomnieć o trudach codzienności i otaczającej nas rzeczywistości, a które mimo wszystko odbywa się za pośrednictwem urządzeń elektronicznych i łącza internetowego. Doskonałym pomysłem jest tutaj szybka, dynamiczna i ciekawa gra, którą zna każdy – czyli popularny quiz!

Jak to działa w praktyce?

Każdy z nas przynajmniej raz brał udział w jakimś quizie – czy to organizowanym w szkole, czy podczas imprezy. Większość z nas jest również wiernymi widzami rozmaitych telewizyjnych show, polegających na odpowiedziach na różnorakie pytania w krótkim czasie. Forma ta doskonale sprawdza się podczas eventów online, gdzie uczestnicy biorą udział w takich właśnie konkursach w domowym zaciszu.
Na specjalnie stworzonej platformie logujemy wszystkich zaproszonych uczestników. Wielką zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że w zabawie wziąć udział może nawet 1500 osób jednocześnie. Zawodnicy mają za zadanie rozwiązać szereg podchwytliwych zagadek czy odpowiedzieć na pytania o różnym stopniu trudności z zakresu wiedzy ogólnej. Każda odpowiedź jest punktowana, a ranking jest regularnie aktualizowany na ekranie wszystkich osób biorących udział w konkurencjach.

Całość trwa około 30 minut, choć jest możliwość wydłużenia imprezy do jednej godziny. Jeśli chodzi o pytania – to jest to indywidualna kwestia, zależna od upodobań klienta. Mogą być to pytania związane z firmą, która organizuje quiz w ramach imprezy integracyjnej. Najlepiej sprawdzają się odpowiedzi typu a, b, c i d i są to zazwyczaj pytania na spostrzegawczość, ale także na refleks i szybkie myślenie. 

Uczestnicy odpowiadają oczywiście na żywo, a punkty liczone są zarówno za dobrą odpowiedź, ale także za szybkość udzielenia prawidłowej odpowiedzi i bonusowe punkty za udzielnie kilku poprawnych odpowiedzi pod rząd.

 

W jaki sposób integrować poprzez quiz online?

Przyjazna rywalizacja w towarzystwie koleżanek i kolegów z pracy to zawsze okazja do scalenia zespołu. Zabawa prowokuje wiele zabawnych sytuacji i jest tematem rozmów jeszcze długo po jej zakończeniu. Co więcej, Quiz Online można organizować na zasadzie gry zespołowej, a drużyny muszą współdziałać i komunikować się ze sobą by podjąć słuszną decyzję i udzielić dobrej odpowiedzi Szybka i dynamiczna natura takiej zabawy pozwala szybko zabić czas i odwraca myśli od trudów życia codziennego.

SPRAWDŹ TAKŻE -> MEGA TELETURNIEJ ONLINE!

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odezwiemy się w ciągu 48 godzin!

Przewiń do góry