The Game - Uratuj Świat!

Weź udział w GRZE i uratuj świat!

Wydarzyła się rzecz straszna! Zmęczony życiem i pandemią światowy przywódca popadł w ogromne tarapaty finansowe. Jest na celowniku szefów mafii, którzy zrobią wszystko, by odzyskać swoje pieniądze. Elementem szantażu są nawet kody nuklearne! Aby zapobiec katastrofie potrzebna jest Twoja pomoc! Zbierz drużynę i weź udział w nietypowej i tajemniczej rozgrywce! Tylko dzięki temu możesz uzbierać potrzebną kwotę i pomóc uratować świat. To co, do dzieła??

the game, panel gry

Integrująca gra zespołowa

Cała zabawa i ratowanie świata odbywa się na dedykowanej i personalizowanej platformie. Każdy z uczestników dostanie swoje konto oraz rolę do odegrania z zestawem cech specjalnych.  Na drużyny i zawodników czekać będzie szereg zadań i wyzwań. Aby je wypełnić je wszystkie, zdobyć potrzebną do zwycięstwa kwotę i uratować świat, konieczna będzie współpraca i strategia w dążeniu do jednego celu!  

Zadania z jakimi zmierzą się uczestnicy zabawy The Game są różnorodne. Są wśród nich łamigłówki, zagadki logiczne, filmowe, muzyczne, matematyczne, zadania rozrywkowe, na spostrzegawczość i sprawdzające wiedzę z różnych dziedzin. 

Zwycięży drużyna, która zdobędzie na koniec najwięcej gotówki. Można ją zdobyć nie tylko rozwiązując zadania, ale także dzięki specjalnym kartom! Odkrycie tych kart to oczywiście ryzyko, ale może się bardzo, bardzo opłacić i przybliżyć drużynę do zwycięstwa!

Czas trwania całej zabawy przewidziany jest na ok. 2-3 godziny, jednakże to Ty jako organizator zabawy zdecydujesz, czy gra ma być dłuższa lub krótsza. Nie ma również limitów osób, które mogą wziąć udział w zabawie. Może to być zarówno grupa 15 osób, jak i kilku tysięcy! Uczestnicy przed przystąpieniem do zabawy zostaną oczywiście podzieleni na mniejsze grupy. 

Jak rozwiązuje się zadania? Bardzo prosto – grupy spotykają się na jednej z popularnych platform do rozmów online (Teams, Zoom itp.). Tam wspólnie odkrywają kolejne zadania i zastanawiają się nad rozwiązaniem. Aby wygrać, trzeba współpracować – dlatego też The Game jest znakomitym rozwiązaniem team-buildingowym dla każdej firmy. Integracji od początku towarzyszy świetna zabawa, a wszyscy bardzo szybko wciągają się w rozgrywkę chcąc osiągnąć końcowy sukces!

UWAGA! Grę prowadzimy zarówno w języku polskim jak i języku angielskim! Istnieje możliwość personalizacji całej platfromy.

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry