Warsztaty Artystyczne Online

Zdobądź nowe umiejętności!

Warsztaty Artystyczne Online

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że w każdym z nas jest nieco artysty. Trudno znaleźć kogoś, kto w jakikolwiek sposób nie próbował przekazać swoich emocji i odczuć poprzez malowanie, pisanie, rzeźbienie czy nawet budowanie czegoś, co ma dać upust temu, co siedzi w nas, w środku. Nie zawsze jednak potrafimy zrobić to od strony technicznej, a praca zawodowa, codzienne wyzwania i trudy życia w obecnych czasach zabierają nam miejsce i ochotę na zagłębienie się w ten obszar ludzkiego działania. Dlatego też, warsztaty artystyczne to idealny pomysł na imprezę integracyjną dla naszej firmy. Nauczmy naszych pracowników relaksować się i uzewnętrzniać przez sztukę, a z pewnością zmotywuje ich to do lepszej pracy na co dzień.

Jedyną troską artysty jest działanie w celu osiągnięcia doskonałości... na własnych warunkach, nie kogoś innego
J. D. Salinger
bezpieczna zabawa przez Internet

Warsztaty artystyczne w praktyce

W czasie pandemii, nierozsądnie byłoby prosić ludzi o spotkanie się w jednym miejscu, aby odbyć takie warsztaty. Dlatego też połączymy się z uczestnikami poprzez łącze internetowe, a po drugiej stronie sieci znajdować będzie się specjalista-artysta z danej dziedziny, który przeprowadzi przez cały proces osoby biorące udział w imprezie. Argentuum Event zadba o najlepiej przygotowane dla naszego eksperta pomieszczenie, z odpowiednim oświetleniem i dźwiękiem a także dopilnuje, by łącze internetowe działało bez zarzutu, a całość przebiegała płynnie i bez zakłóceń. 

Jakie zajęcia możemy zaproponować naszym gościom?

Pouring art – piękna forma ekspresji

W prostych słowach, jest to technika malowania polegająca na rozlewaniu farby na płótnie. Jest to możliwe przez wymieszanie farby z odpowiednim medium.
Podczas warsztatów nauczymy się, jak przygotować sobie powierzchnię malarską do tworzenia przez wylewanie na nią farby. Nasz ekspert pokaże nam, jak mieszać farby z medium, poznamy także różne techniki rozlewania farby w celu stworzenia obrazu. Pod koniec warsztatów, możemy pokusić się o mały quiz czy konkurencję na najlepszy czy najciekawszy obraz wykonany techniką pouring art.
Wszystkie akcesoria i farby otrzymamy w formie przesyłki prosto pod drzwi domów uczestników.

Warsztaty decoupage

Bardzo popularna technika zdobnicza, która polega na przyklejaniu i oklejaniu powierzchni, na przykład pudełek czy szkatułek, różnego rodzaju ozdobami wyciętymi na przykład z papieru. Przygotowane wcześniej ozdoby i dekoracje możemy z powodzeniem nakleić na przedmioty wykonane z szkła, drewna, metalu, plastiku, ceramiki czy tkaniny.

Warsztaty mają na celu nauczyć nas, jak ze zwykłego przedmiotu zrobić małe dzieło sztuki. Nauczymy się nieco o tworzywach i materiałach potrzebnych do stworzenia takich domowych arcydzieł, poznamy techniki przygotowywania powierzchni pod decoupage i dekorowania ich w sposób smaczny, artystyczny i trwały. 

 

Aborygeńskie kropki

Malowanie kropkami to pradawna, przepiękna sztuka. Uczy cierpliwości i koncentracji. Tu, nauczymy się nieco o powstawaniu mandali i sztuki kropkowania i sami posiądziemy wiedzę na temat tworzenia obrazów tą techniką. 

Kurs uczy wytrwałości i dbałości o szczegóły, a efekt końcowy niemal zawsze zapiera dech w piersiach i daje poczucia prawdziwej satysfakcji.

 

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry