Warsztaty Barmańskie Online!

Warsztaty Barmańskie Online!

Warsztaty zazwyczaj kojarzą się z nudnymi i niepotrzebnymi zajęciami, które najczęściej chcemy „odbębnić” i mieć za sobą możliwie jak najszybciej. Jednak wcale nie musi tak być! Ciekawie zorganizowane warsztaty z interesującym motywem przewodnim mogą stanowić nie tylko wciągające i zajmujące zajęcie, ale mogą nawet stać się tematem przewodzącym imprezie integracyjnej online! A jeśli dodać do tego alkohol w odpowiednich ilościach i doborowe towarzystwo, otrzymujemy doskonałą mieszankę zabawy, nauki i team-buildingu. Jak to działa w praktyce?

Warsztaty barmańskie to świetna opcja na integrację w ciekawy, angażujący i przyjemny sposób. Koniecznie musicie je zorganizować chociaż raz!
Jarek Gawliński
CEO Argentum Event

Zostań najlepszym barmanem w firmie!

Teraz masz szansę stać się królem przyrządzania pysznych drinków! I to bez wychodzenia z domu! Nikt nie będzie kazał ci ganiać po sklepach w poszukiwaniu wyszukanych trunków do przygotowywania koktajli i drinków. Wszystkie potrzebne rzeczy zostaną dostarczone Ci pod drzwi przez kuriera. Oprócz buteleczek z „miksturami” wymaganymi do tworzenia własnych receptur, otrzymasz potrzebne naczynia, szkła i akcesoria jakimi na co dzień posługują się zawodowi bariści! Dzięki dedykowanej platformie, wszyscy uczestnicy połączą się poprzez swoje łącza internetowe, z miejscem, w którym profesjonalny barista przeprowadzi dla nas warsztaty. Dowiemy się nieco o historii użytego do tworzenia drinków alkoholu, poznamy tajniki whisky, wina, ginu, rumu, a także poznamy metody smakowania i mieszania tychże trunków tak, by wydobyć z nich wszystko, co najlepsze. Pod koniec warsztatów możemy nawet pokusić się o konkurs na najpyszniejszego i najlepszego drinka – nasz ekspert będzie tu sędzią i wybierze jego zdaniem najbardziej profesjonalnie przygotowany napój.

Jak zrobić to profesjonalnie?

W Argentum Event zajmujemy się organizacją warsztatów barmańskich od bardzo dawna i ten rodzaj wydarzeń nie ma dla nas żadnych tajemnic. Mamy szeroką bazę uznanych baristów i producentów alkoholi a także profesjonalną ekipę techniczną, która zadba o bezawaryjność i miły, bezproblemowy przebieg przedsięwzięcia. Zadbamy o odpowiednią prędkość łącza, jakość obrazu i ustawienia kamer.  Upewnimy się, że wszyscy uczestnicy mogą wyrażać swoje zdanie i zadawać pytania w sposób interaktywny – wreszcie, zapewnimy uczestnikom baristę, który oprócz olbrzymiej wiedzy i doświadczenia, będzie miał poczucie humoru i dar przekazywania wiedzy w sposób ciekawy i przystępny.

Dlaczego warto integrować zespół poprzez warsztaty barmańskie?

Alkohol (oczywiście w odpowiednich ilościach) i miłe towarzystwo od zawsze kojarzy się z dobrą zabawą i przywodzi na myśl miłe skojarzenia. Integracja poprzez naukę nie zawsze musi oznaczać przyswajanie nieciekawej i siermiężnie podawanej wiedzy. Może być to mało praktyczna na co dzień, ale bardzo interesująca forma spędzania czasu, podczas której zbliżymy się do siebie ze współpracownikami, a poprzez przyjazną rywalizację, poznamy się lepiej i spędzimy czas w dobrej i sprzyjającej współpracy atmosferze. Mimo, że każdy z uczestników będzie przeżywał ten event w domowym zaciszu – wszyscy znajdą się w barze, a ekspert od przygotowywania drinków odwróci na kilka godzin ich uwagę od szarej, zawodowej rzeczywistości.

Pierwszy kontakt

Spodobała Ci się nasza oferta?

Opowiedz nam o swoich pracownikach i firmie, abyśmy wiedzieli co możemy dla Ciebie zrobić

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje kulinarne, a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

 
Przewiń do góry