Warsztaty Ekologiczne Online

Zdobądź nowe umiejętności!

Warsztaty Ekologiczne Online

Ekologia to niezwykle popularny obecnie trend. W czasie pandemii, przy okazji nieobecności człowieka na ulicach czy morzu, do życia powróciło wiele gatunków zwierząt i roślin, które na nowo zasiedliły dotychczas niedostępne dla nich obszary. Dało to do myślenia wielu z nas i obecnie, całe rzesze ludzi mocno zainteresowały się ekologicznym i zdrowym trybem życia. Nic więc dziwnego, że jest to doskonały motyw przewodni warsztatów przy okazji firmowej imprezy integracyjnej online. W jaki sposób wdrożyć temat ekologii w korporacyjny event? Jakie eko-zajęcia można przygotować dla uczestników?

Ziemia nie należy do człowieka, człowiek należy do Ziemi. Cokolwiek przydarzy się Ziemi, przydarzy się człowiekowi. Człowiek nie utkał pajęczyny życia – jest on niteczką w tej pajęczynie. Jeżeli niszczy więc pajęczynę, niszczy samego siebie
Wódz seattle

Warsztaty ekologiczne w praktyce

Uczestnicy zapraszani są na specjalną, dedykowaną platformę online, gdzie będą mogli wybierać zajęcia, w których aktualnie chcą brać udział. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych warsztatów ekologicznych, tak również tutaj osoby biorące udział w imprezie będą mogły wybrać określoną aktywność, której chcą się przyjrzeć w zależności od tego, czy chcą w danym momencie być biernymi widzami czy wziąć w czymś udział w sposób aktywny lub interaktywny. 

Jakie zajęcia można zaproponować podczas ekologicznego eventu?

 

Las w słoiku

Chyba najpopularniejsze zajęcia w ramach takiego motywu przewodniego imprezy. Tworzenie własnych lasów zaklętych w małych naczyniach to świetna zabawa i możliwość stworzenia czegoś niezwykle interesującego. W praktyce, trener/trenerka pomoże nam wyhodować własny mini ekosystem w mniejszym lub większym słoiku. Po części teoretycznej, instruktor pomoże nam wykonać własne małe leśne cudo, które naturalnie pozostanie pamiątką z wykonanych warsztatów.

Eko kosmetyki

Niezwykle praktyczne zajęcia pozwalające na wykonanie własnych produktów do użytku domowego – bez konieczności nabywania chemii sklepowej zawierającej wszystkie możliwe pierwiastki świata. Możemy własnoręcznie stworzyć na przykład płyn do płukania lub płyn do mycia naczyń, ale także własnoręcznie wykonamy mydło czy krem do peelingu. Możliwości jest bardzo wiele, a efekt końcowy zszokuje nas wszystkich. Warsztaty cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród Pań.

Warsztaty tworzenia biżuterii naturalnej

Bransoletki, naszyjniki czy nawet kolczyki – to wszystko możemy wykonać sami i to w duchu całkowitej zgodności z matką naturą. Wykorzystamy koraliki, kryształki akrylowe, cekiny, mulinę czy żyłkę i sznurek do wykonania biżuterii domowej roboty. Zabawa świetnie sprzyja luźnym konwersacjom, wymianom uwag i spostrzeżeń i zapewnia kilkadziesiąt minut prawdziwego relaksu i oderwania się od trudów codzienności.

SPRAWDŹ TAKŻE -> WARSZTATY HAND MADE!

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry