Warsztaty Hand-made Online

Zdobądź nowe umiejętności!

Warsztaty Hand-made Online

W obecnych czasach coraz trudniej znaleźć chwilę na chwilę dla siebie i poświęcenie się czemuś, co może sprawić nam radość, nieco nas odprężyć czy pozwolić na wyrażenie siebie w sposób nieco twórczy i artystyczny. Zabiegani w tym trudnym czasie i pełni trosk nieznanych jeszcze kilka lat temu, nie pozwalamy sobie na chwilę wytchnienia i zajęcia się czymś, co nieco nas wyciszy i uspokoi. Paradoksalnie, naprzeciw tej potrzebie może wyjść… nasza firma, która w ramach warsztatów integracyjnych, może zorganizować nam zajęcia hand-made, czyli okazję do stworzenia czegoś ciekawego przy pomocy własnych rąk i kilku podstawowych materiałów. Jak wpleść takie zajęcia w imprezę firmową?

bezpieczna zabawa przez Internet

Warsztaty hand-made w praktyce

Przede wszystkim, wszelkie potrzebne narzędzia i surowce otrzymamy pod drzwi naszych domów. W czasie pandemii nierozsądnym byłoby prosić uczestników o zaopatrywanie się w różne akcesoria, bo wymagałoby to odwiedzania wielu miejsc pełnych ludzi. Po drugie, całość odbędzie się w domowych pieleszach uczestników za pośrednictwem łącza internetowego, a po drugiej stronie „kabla” znajdować się będzie specjalista/tka z danej dziedziny. Warsztaty jeszcze nigdy nie były tak proste i wygodne w przeprowadzeniu jak teraz. Jakie zajęcia możemy zaproponować uczestnikom?

Las w słoiku

W prostych słowach, stworzymy swój mały mikroklimat zamknięty w szklanym słoju. Nauczymy się przygotowywać odpowiednio ziemię pod takie małe ekologiczne cudo, postaramy się jak najpiękniej udekorować nasz twór, by prezentował się okazale na półce i sprawimy, że nas własnoręcznie wykonany las będzie samowystarczalnym malutkim rajem na ziemi.

Obraz z mchu

Mech chrobotka od wielu lat używany jest do tworzenia wspaniałych dzieł sztuki. Podczas warsztatów nauczymy się wykorzystywać ten naturalny surowiec do stworzenia własnego dzieła, które zazwyczaj tworzy się farbami. Obraz z mchu zachowuje świeży zapach i wygląd przez wiele lat, nie potrzebuje naświetlania ani podlewania czy nawożenia. To wszystko sprawia, że możemy zafundować sobie małe naturalne cudo we własnych czterech ścianach.

Świeca sojowa

A może coś dla miłośniczek świec w domach? Wiele kobiet uwielbia relaksować się podczas kąpieli czy czytania książki zapalając nastrojowe świece, które wprowadzają nas w błogi, relaksujący klimat. Takie właśnie świecie nauczymy się wykonywać z wosków naturalnych w prosty i przystępny sposób. Nasz specjalista pokaże nam, jak przy pomocy wosku sojowego, drewnianego knota i olejków zapachowych wykonać piękne świece, z których każda z Pań będzie mogła być dumna.

Zegar z drewna

Zrobienie czegoś praktycznego dla naszego domu zawsze daje dużo satysfakcji. Dodajmy do tego ekologię i nutę dobrej zabawy i mamy przepis na doskonale spędzony czas. Wykonanie własnego zegara z drewna to fascynujący sposób na majsterkowanie w ramach warsztatów online. Nauczymy się szlifować, olejować i liźniemy nieco mechaniki. Mechanizm zegarowy, kawałek drewna i olej do impregnacji pozwolą nam stworzyć urządzenie, które towarzyszyć będzie nam przez wiele, wiele lat.

SPRAWDŹ TAKŻE -> EKO WARSZTATY!

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry