Warsztaty Improwizacji Kabaretowej

Zdobądź nowe umiejętności!

Warsztaty Improwizacji Kabaretowej Online

Wielu z nas podziwia aktorów występujących na szklanym ekranie czy na deskach teatrów na całym świecie. Jeszcze większy podziw budzą także artyści, którzy są w stanie improwizować określoną scenę czy wydarzenie. W myśl popularnych niegdyś programów jak „Whose Line is It Anyway”, improwizacja potrafi prowokować całą masę zabawnych sytuacji i zdarzeń, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Jest to więc doskonały motyw do wykorzystania w ramach warsztatów integracyjnych. Nawet jeśli musimy zostać jeszcze przez chwilę w domu, to naszym umiejętnościom aktorskim możemy dać nieograniczony upust!

Z przyjemnością myślałam o pękatym dzbanku z gorącą kawą, o niebieskiej porcelanowej filiżance i o wybrzuszonym, malutkim dzbanuszku do mleka, niebieskim, ale w białe stokrotki.
Sylvia Plath / Szklany Klosz

Jak to działa w formie online?

Z racji sytuacji pandemicznej w Polsce i na świecie, nie spotkamy się na jednej sali przy okazji warsztatów improwizacyjnych. Spotkamy się natomiast przed ekranami monitorów, a każdy z uczestników zaloguje się na specjalną, dedykowaną platformę, na której odbywać się będą zajęcia. Po drugiej stronie łącza internetowego będzie zawodowy aktor, lub grupa aktorów, która będzie stanowić naszych partnerów aktorskich i mentorów. 

Nasi trenerzy nauczą nas podstaw i przedstawią krótko zasady dobrych scenek improwizowanych. Szybko jednak przejdziemy do praktyki i to my będziemy mogli wcielić się w określone role, by z głowy i na poczekaniu wymyślić scenariusz i dialogi! Nasi instruktorzy przedstawią nam scenki do odegrania, a my, na przykład połączeni w pary lub w zespoły, będziemy starać odegrać się je możliwie najciekawiej i zawalczymy o utrzymanie uwagi reszty publiczności. 

Pod koniec możemy wyłonić najlepszy zespół aktorski spośród uczestników warsztatów i nagrodzić ich w sposób uzgodniony wcześniej z organizatorem. Improwizacja to idealny sposób na pozazawodowe kształcenie kluczowych umiejętności i budowanie relacji w zespole.

 

Jak integrować poprzez improwizację?

Zajęcia z aktorstwa improwizowanego to doskonała okazja do luźnych rozmów, konwersacji a także wielu humorystycznych sytuacji. Jest to również bardzo pożyteczne zajęcie ponieważ w dobie stałego przesiadywania w domu, poprawiają one refleks, dają możliwość poruszania się i pobudzają kreatywność. Co ważniejsze, sukces takiej imprezy polega na konieczności współdziałania i komunikacji pomiędzy uczestnikami, co stanowi clue całego przedsięwzięcia.

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry