Warsztaty Kulinarne Online!

Naucz się gotować!

Warsztaty Kulinarne Online!​

Przez żołądek do serca” jak mawiały nasze babcie. Wspólne gotowanie od zawsze scalało całe rodziny i pozwalało spędzić czas w doskonałej atmosferze i w wyśmienitym nastroju. Taki właśnie klimat można z powodzeniem przenieść na tematykę integracji zespołu i team-buildingu w firmowym gronie. No bo dlaczego nie sprowokować naszych pracowników do kooperacji i integracji przez wspólne przyrządzanie wykwintnych i wyszukanych potraw? A co, jeśli dodać do tego doskonałego szefa kuchni, który przekaże nam wiedzę i tajniki gotowania na światowym poziomie? Oto właśnie przepis na perfekcyjne warsztaty integracyjne online!

Wybitny kucharz nie wie, co to strach. Musicie mieć wyobraźnię i serce do walki. Czasem żądać niemożliwego i nigdy nie pozwólcie, aby ograniczało was to, kim jesteście. Duch nie zna granic.(...) Gotować każdy może, lecz tylko nieustraszeni będą mistrzami.
Gusteau / Ratatuj

Gotowanie-integrowanie

W obecnych czasach wszelkiego rodzaju eventy muszą odbywać się za pośrednictwem łącza internetowego. Ze względów bezpieczeństwa, nikt też nie może wymagać od uczestników warsztatów kulinarnych, by ci przemierzali kilometry w poszukiwaniu wszystkich potrzebnych składników. Odpowiednie narzędzia, przyprawy i oczywiście produkty potrzebne do przygotowywanych dań zostaną nam dostarczone pod same drzwi przez kuriera. Naszym jedynym zadaniem będzie odebranie ich, rozpakowanie, uruchomienie komputera i odpowiedniej dedykowanej platformy. Wszyscy uczestnicy skontaktują się z profesjonalnym szefem kuchni na specjalnej platformie. Ten z kolei opowie nam nieco o historii kuchni, jaką będziemy się zajmować i oczywiście pomoże nam przygotować interesujące kulinarne dzieło sztuki. Co więcej, po zakończeniu tej części będziemy mogli pokusić się o małe „łasuchowe” zawody, a konkurs na najlepszą potrawę będzie do tego doskonałym przyczynkiem!

Warsztaty kulinarne „od kuchni”

Argentum Event dba o to, by warsztaty ze wspólnego gotowania odbywały się w sposób całkowicie bezproblemowy i płynny. Jako najlepsza agencja eventowa na rynku, kontaktujemy się wyłączenia z najlepszymi szefami kuchni i ekspertami z dziedziny gotowania, a w naszych szeregach pracują elitarni specjaliści od kwestii technologicznych. Nasz zespół zapewnia dobrą zabawę, profesjonalnie i miło przekazywaną wiedzę i absolutny brak problemów natury technicznej. Lata doświadczenia w tego typu imprezach pozwolił nam opanować organizację tej zabawy do absolutnej perfekcji. Bierzemy pod uwagę wszelkie możliwe aspekty – od odpowiedniego oświetlenia po najwyższej jakości kamery i łącza internetowe. Nic nie umyka naszej uwadze. Istnieje również możliwość „indywidualizacji” studia – jeśli chcesz, by jednoznacznie kojarzyło się z Twoją firmą – daj nam znać!

Jak „zgotować” naszym pracownikom integrację?

Wspólne gotowanie, choć odbywa się w formie online, dzieje się w sposób interaktywny. To znaczy, każdy z uczestników będzie mógł na bieżąco zgłaszać swoje uwagi i pytania naszemu ekspertowi. Oprócz tego osoby biorące udział w evencie będą mogły rozmawiać między sobą aby wymienić przepisy, wskazówki, uwagi lub żeby zwyczajnie pośmiać się i pożartować w trakcie przygotowywania posiłku. Wszystkich będzie łączyć udział w ciekawym i interesującym wydarzeniu, co zawsze prowokuje chęć współdziałania i komunikacji z pozostałymi uczestnikami. Warsztaty kulinarne online to jedna z najpopularniejszych form warsztatów organizowanych w dobie pandemii. Argentum Event zapewni płynny, bezawaryjny i zajmujący przebieg takiego przedsięwzięcia.

Pierwszy kontakt

Spodobała Ci się nasza oferta?

Opowiedz nam o swoich pracownikach i firmie, abyśmy wiedzieli co możemy dla Ciebie zrobić

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje kulinarne, a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry