Warsztaty Stolarskie Online

Zdobądź nowe umiejętności!

Warsztaty Stolarskie Online

Każdy z nas chciał przynajmniej raz w życiu zbudować coś do mieszkania czy domu własnymi rękoma. Często jednak bardziej przypominało to przygody dwóch bohaterów bajki „Sąsiedzi” aniżeli dobrze wykonywaną robotę domową. Właśnie dlatego, doskonałym pomysłem na event online mogą być warsztaty stolarskie, podczas których nauczymy się tworzyć rzeczy przy pomocy wiertarki i młotka bez wstydu, zakłopotania i poczucia że nie mamy najmniejszego pojęcia co robimy. Jeśli masz ochotę stworzyć coś z kilku kawałków drewna i śrubek, nauczyć się czegoś o majsterkowaniu i zdobyć umiejętności, które mogą okazać się niezwykle przydatne w gospodarstwie domowym – takie warsztaty online są dla Ciebie!

Warsztaty stolarskie online w praktyce

Pod drzwi Państwa domów dostarczymy za to paczkę ze wszelkimi niezbędnymi elementami do przygotowania warsztatów. Całość odbywać się będzie przez łącze internetowe, a po drugiej stronie sieci znajdować będzie się ekspert z dziedziny stolarstwa. Każdy z uczestników musi mieć przy sobie jedynie podstawowe narzędzia, które posiada w zasadzie każdy z nas. Nie są tu wymagane żadne super-specjalistyczne przyrządy. W zupełności wystarczy młotek, wiertarka i wkrętarka lub śrubokręty.  Nad bezproblemowym i płynnym przebiegiem imprezy czuwać będzie ekipa techniczna, która zadba o odpowiednią jakość przesyłu, oświetlenie i udźwiękowienie. Specjalnie przygotowane studio zapewni doskonałą akustykę bez zakłóceń.

Co będziemy robić??

Warsztaty pozwolą poznać podstawy majsterkowania i posługiwania się narzędziami w celu zbudowania przydatnych elementów do naszych domów i mieszkań. Bardzo przyjemnym zajęciem jest tutaj zbudowanie klasycznego karmnika dla ptaków, który potem ozdobi nasz taras lub ogród. Nauczymy się także wykonać własny przybornik na biurko czy wieszak na klucze. Nieco bardziej skomplikowane kształty i konstrukcje będą dobrą bazą wyjściową dla własnej kreatywności gdy będziemy chcieli wykonać coś większego dla naszego domostwa. Przy okazji świąt doskonałym pomysłem jest budowanie własnych świątecznych ozdób choinkowych, które zawsze cieszą się dużym powodzeniem i zainteresowaniem.

Naturalnie wszystkie zajęcie odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa BHP, a osoba prowadząca warsztaty to stolarz z doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi w trakcie wieloletniej pracy.

 

Dlaczego warto?

Warsztaty stolarskie to zajęcia nie tylko dla panów – panie z powodzeniem poradzą sobie z tworzeniem elementów prezentowanych na zajęciach. Interaktywna forma warsztatów pozwala na ciągłe zadawanie pytań i zgłaszanie uwag osobie prowadzącej. Co jednak ważniejsze, uczestnicy mogą rozmawiać także ze sobą i wymieniać uwagi  i spostrzeżenia. Warsztaty twórcze wyzwalają bardzo dużo pozytywnej energii, prowokują przyjazne konwersacje i luźne rozmowy i dostarczają wielu zabawnych i miłych sytuacji. 

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry