Wielkanoc Online

Świąteczny klimat w Twojej firmie!

Wielkanoc Online

Poprzedni rok pokazał nam wszystkim, że imprezy integracyjne online mają rację bytu. Ba, niektóre sprawdzają się nawet lepiej, niż w „realu”. Warto dodać, że ze względu na mniejsze koszty eventów organizowanych przez Internet, ilość organizowanych wieczorów integracyjnych w formie zdalnej zwiększyła się znacząco w ostatnim czasie i każda okazja jest ku temu dobra. Dlatego Wielkanoc to doskonały motyw przewodni na team building, czyli scalanie zespołu poprzez wspólne spędzanie czasu w otoczeniu niekoniecznie zawodowym. W jaki sposób wpleść Święta Wielkiej Nocy w klimat firmowej integracji? Co można zaproponować uczestnikom w ramach takiego właśnie przedsięwzięcia?

Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość.
Jan Paweł II

Wielkanoc w Internecie w praktyce

Ze względu na obecne warunki epidemiologiczne na świecie, całość eventu musi przenieść się do domów uczestników, więc imprezę spędzimy we własnych czterech ścianach. Za pośrednictwem łącza internetowego i specjalnie przygotowanej, dedykowanej platformy, uczestnicy spotykają się w jednym wirtualnym miejscu, by w ten sposób spędzić wspólnie czas. Zależnie od charakteru imprezy, po drugiej stronie sieci pojawi się osoba prowadząca. Może być to specjalista w dziedzinie gotowania jeśli są to warsztaty kulinarne czy trenerka jogi, jeśli są to warsztaty obejmujące ruch fizyczny. Wszystko zależy od pomysłu na przedsięwzięcie. Które z nich sprawdzają się najlepiej przy okazji Wielkanocy?

Warsztaty kulinarne

Wielkanocne gotowanie z koleżankami i kolegami z pracy jest o tyle interesujące, że szef kuchni, który poprowadzi dla nas takie zajęcia, pomoże nam sporządzić dania, których być może część z nas nigdy nie próbowała. Nauczymy się przyrządzać jaja po szkocku czy paszteciki z szynką, groszkiem i miętą. Ilu z nas miało okazję próbować mazurka z płatów waflowych bez pieczenia czy majonezu pietruszkowego? Naturalnie, dla wegetarian również przewidziane są własnoręcznie przygotowywane smakołyki jak jajka z musem borowikowym czy klopsiki szczypiorkowo-jajeczne z chrzanem. Możliwości jest bez liku i ogranicza nas jedynie wyobraźnia

Wielkanocny Mission Competition

Bardzo popularna zabawa firmowa stanowiąca tak zwaną integrację hybrydową, która łącza team building z zadaniami typu online i offline. Uczestnicy dzielą się na zespoły i wspólnie rozwiązują różnego rodzaju zagadki i zadania w określonym czasie. Zabawa może mieć dowolny motyw przewodni – na przykład Wielkanoc z elementami naszego własnego brandu. Takie „zawody” wymagają współpracy całego zespołu, współdziałania i doskonałej komunikacji – innymi słowy stanowią idealny przepis na integrację firmową.

Warsztaty z tworzenia ozdób wielkanocnych

Trenerka pokaże nam, jak wykonać stroik wielkanocny, wianek czy koszyczek. Tradycyjne plecionki i obręcze drewniane to stałe elementy tego najważniejszego dla chrześcijan święta w roku. Podczas zajęć okaże się, ze wykonanie takich małych cudów jest nie tylko proste, ale potrafi dostarczy bardzo dużej dawki dobrej zabawy i humoru.

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – oddzwonimy lub odpiszemy!

Przewiń do góry