Wigilia Firmowa Online – dlaczego warto zorganizować event świąteczny?

Pandemia i związany z nią reżim sanitarny sprawiły, że w 2020, oraz przez większość 2021 roku, mieliśmy ograniczone możliwości realizacji tradycyjnych eventów. Organizacja wigilii firmowych, wydarzenia szczególnie lubianego przez pracowników, stanęła pod znakiem zapytania. My jednak nie spoczęliśmy na laurach – szukaliśmy rozwiązań, kreowaliśmy i tworzyliśmy dla Was! Dzięki temu, końcówkę zeszłego roku, mogliśmy spędzić z naszymi klientami – organizując dla nich szereg eventów świątecznych, w tym wigilii firmowych w wersji online. Czy tak będzie również i w tym roku? Czas pokaże. Jedno jest pewne – firmowe imprezy świąteczne są świetnym pomysłem – bez względu na to czy dzieją się offline czy online.

firmowe spotkanie online

Oto kilka powodów, dla których warto zorganizować wigilię firmową online:

  • Spotkanie świąteczne w firmowym gronie to idealna okazja, aby podsumować mijający rok, podziękować za współpracę, wręczyć nagrody i wyróżnienia
  • Grudniowa impreza firmowa, to dobry moment, aby przedstawić plany na nadchodzący rok
  • Wigilia firmowa, to także czas, kiedy mamy możliwość budowania relacji, wzmocnienia poczucia integracji pracowników z firmą i zespołem w mniej formalnej atmosferze
  • Organizacja spotkania świątecznego, to też forma doceniania pracowników i dodatkowa motywacja

Nawet, jeśli wigilia dla pracowników odbędzie się w wersji online, dajemy wszystkim jasny sygnał: „myślimy o Was, jesteście dla nas ważni, chcemy się z Wami spotkać – nawet zdalnie”. Takie spotkanie online nie musi przebiegać tylko w oficjalnej atmosferze! Z powodzeniem wigilię online można uatrakcyjnić i zapewnić uczestnikom rozrywkę! Co możemy dla Was zorganizować?

Warsztaty

Rekordy popularności w czasie pandemii biły warsztaty w stylu „Zrób to sam”. Wszystkie tego typu aktywności możemy z powodzeniem zrealizować również w wersji świątecznej. Nasze propozycje to:

Top of the top, to jednak wciąż, najchętniej wybierane w poprzednim roku, zdalne warsztaty kulinarne! W wersji świątecznej, pod okiem profesjonalnych szefów kuchni, uczestnicy nauczą się gotować potrawy świąteczne, często w zaskakujących wersjach! Wszystkie składniki zostaną wcześniej dostarczone kurierem prosto do domów naszych gości. Wspólne gotowanie to przyjemna i zarazem integrująca rozrywka!

Występy online

A gdyby tak zaprosić popularny zespół lub kabaret na występ w domu każdego z uczestników wigilii firmowej? Dzięki eventom online jest to jak najbardziej możliwe! Każdy występ możemy „spersonalizować” pod konkretną firmę. Szczególnie sprawdza się to w przypadku występu kabaretu, gdy w skecze wplecione są żarty sytuacyjne wzięte prosto z życia firmy.

Możliwe do organizacji są również koncerty kolęd, wspólne kolędowanie przy akompaniamencie muzyki na żywo, czy występ zespołu z coverami najpopularniejszych, świątecznych hitów!

Mikołajki dla dzieci online

Nie zapominamy oczywiście o najmłodszych członkach naszej firmowej społeczności! Świąteczne atrakcje dla dzieci pracowników, to od kilku lat MUST HAVE w większości przedsiębiorstw. Wizyta Świętego Mikołaja, paczki z upominkami czy świąteczne warsztaty – to wszystko możemy zorganizować także w wersji online! Personalizowane spotkanie ze Świętym, świąteczne przedstawienie pełne interakcji, mapa skarbów ukryta, przy małej pomocy rodziców, w domu każdego z uczestników – mamy pełen wór pomysłów na świąteczne spotkanie z najmłodszymi.

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy warto organizować wigilię firmową dla pracowników, zapraszamy do kontaktu. Nasi event managerowie wysłuchają Twoich wątpliwości i z pewnością odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Do usłyszenia!

Przewiń do góry