Wigilia firmowa online

Wyjątkowy czas w roku

Wigilia firmowa online 2022!

Wigilia to szczególny czas, który kojarzy się przede wszystkim ze świętami spędzonymi w rodzinnym gronie. Jednak w większości firm, spotkanie przy wigilijnym stole z szefami, menadżerami i współpracownikami stanowi bardzo istotny moment w roku kalendarzowym. Obecnie organizacja tego wydarzenia co roku stoi pod znakiem zapytania i wiele przedsiębiorstw musiało obejść się smakiem. Jednak w Argentum Event wyszliśmy naprzeciw klientom chcącym utrzymać firmową tradycję i zajęliśmy się organizacją wigilii online, która choć odbywa się w domowych pieleszach uczestników, pozwala poczuć ducha świąt i spotkać się z kolegami i koleżankami z pracy aby złożyć sobie życzenia i przeżyć te chwile wspólnie.

Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym…
Jan Paweł II

Jak to działa?

Wigilia online w naszym wykonaniu to bardzo wygodne dla uczestników wydarzenie. Zapewniamy Państwu dedykowaną platformę online, która stanowić będzie centralny punkt spotkania. Tutaj znajdować się będą odnośniki do wszystkich atrakcji przygotowanych na tę okoliczność a także do transmisji z oficjalnej części wydarzenia. Tak przygotowana platforma zapewni naszym pracownikom dostęp do: bieżących informacji, streamingu części oficjalnej, transmisji z przygotowanych dla Nich występów czy gier i zabaw integracyjnych.

Część oficjalna

Wigilia firmowa nie może obyć się bez przemówienia szefa czy menadżera, który podziękuje nam za ciężką pracę, złoży najserdeczniejsze życzenia i zaprosi do wspólnej zabawy tego dnia. Transmisja odbywa się w specjalnie przygotowanym przez nas studiu nagraniowym i może odbywać się na żywo lub może zostać przygotowana wcześniej. Takie studio można udekorować „w duchu firmy”! Nasze zaplecze techniczne pozwala na przygotowanie takiego występu w najwyższej jakości obrazie i dźwięku.

Czas na zabawę!

Podczas wigilii za pośrednictwem łącza internetowego, możemy zafundować uczestnikom wszelkiego rodzaju atrakcje i będzie to łatwiejsze niż w formie tradycyjnej. Na przykład – z pomocą profesjonalnego szefa kuchni, który połączy się z nami przez dedykowaną platformę, przygotujemy wspólnie dania wigilijne. Wszystkie składniki otrzymamy wcześniej i dostarczy nam je kurier wprost pod nasze drzwi.

Inna opcja? Zaprośmy gości do „Mission Competition – edycja świąteczna” czyli zestawu konkurencji i zadań, które trzeba wykonać by pokonać drużynę przeciwną. Logujemy się do panelu gry i wykonujemy odpowiednią pulę zadań w określonym czasie. Zadania drużynowe jak i indywidualne wykonujemy wyłącznie w domu i w duchu przyjaznej rywalizacji!

Warsztaty kreatywne!

Zróbmy coś twórczego podczas firmowej wigilii online! Przed wydarzeniem, szef wybierze dla Was temat warsztatów (na przykład świąteczny las w słoiku, stroiki świąteczne, świece ekologiczne itp.) a my otrzymamy przesyłkę ze wszystkimi akcesoriami i materiałami potrzebnymi do wzięcia udziału w imprezie!

Występy online!

W ramach relaksu i odprężenia, zaprośmy znany kabaret lub popularnego artystę, który w formie online zagra specjalnie dla zaproszonych na wigilię online gości! Możemy także zaprosić gwiazdę estrady lub inną znaną postać i pozwolić zaproszonym osobom przeprowadzić z nią wywiad i zadać jej wszelkie możliwe pytania!

Pierwszy kontakt

Spodobała Ci się nasza oferta?

Opowiedz nam o Twojej wizji na Wigilię Online i pozwól nam poznać Twoją firmę.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

 
Przewiń do góry