Zakręcona Misja Domowa

Zakręcona Misja Domowa

Pomysł na imprezę integracyjną w domowych pieleszach to prawdziwe wyzwanie dla każdej agencji eventowej. Konieczność pozostania w czterech ścianach sprawia, że dobry event mający na celu budowanie i scalanie zespołu to nie lada zadanie. Dlatego właśnie warto wykorzystać wszystko, co każdy z nas posiada w swoim domu i mieszkaniu, zrobić z tego użytek i sprawić, by integracyjny wieczór stał się prawdziwą przygodą przeżywaną w swoim własnym M. „Zakręcona misja domowa” to doskonały pomysł na zajmującą i wciągającą zabawę dla uczestników, którzy będą musieli nieco pogłówkować, wykazać się kreatywnością a nawet nieco się poruszać. Jak to wygląda w praktyce?

Niesamowita przygoda w Twoim domu

Zakręcona misja domowa” to w prostych słowach szereg zadań i wyzwań stojących przed uczestnikami, za które będą oni otrzymywać punkty i wygrywać nagrody. Cała impreza wymaga bardzo dużej dawki kreatywności, twórczego i zespołowego myślenia, ale prowokuje także doskonałą zabawę i bardzo miło spędzony czas. Zadania są bardzo szybkie a na ich wykonanie osoby biorące udział w evencie mają dosłownie od kilku do kilkunastu minut. Przykładowe konkurencje mogą obejmować na przykład degustację i odgadywanie smaków potraw i produktów, które już mamy w domu. Innym bardzo szybkim zadaniem może być ubranie się na imprezę w ciągu kilku minut mając do dyspozycji jedynie jedną losową szufladę z ubraniami. 

Bardzo popularnym elementem zabawy jest także poszukiwanie skarbów ukrytych w domu, które mogą stanowić tak naprawdę dowolny element gospodarstwa domowego. Twórcze zadania mogą obejmować przebieranki, pozowanie do zdjęć, zbudowanie czegoś z kilku rzeczy znajdujących się pod ręką, i tak dalej. Całość może trwać od jednej do kilku godzin a zabawa staje się niezwykle absorbująca już w pierwszych minutach.

Uczestnicy nie muszą kupować ani nabywać żadnych innych przedmiotów ani rekwizytów by brać udział w „zakręconej misji domowej”. Wystarczyć powinien „miotacz ducha”, który służy jako głośne okrzyki/klaskanie, przyda się także kartka papieru i długopis i ulubiony napój. Oprócz tego, wykorzystać możemy nasz telefon z aparatem (dowolnej klasy), a przede wszystkim, na imprezę należy zabrać swój dobry humor, pozytywnie nastawienie i możliwie najwięcej twórczego myślenia.

Twórcza integracja

Zakręcona misja domowa to perfekcyjny sposób na integrację zespołu. Wszyscy odejmiemy sobie kilka lat i powygłupiamy się w ramach bezstresowej, przyjaznej rywalizacji w gronie kolegów i koleżanek z pracy. Wysoce interaktywna zabawa prowokuje luźne rozmowy, śmieszne dialogi, ale również kooperację i współpracę, która jest wymagana do wykonania niektórych zadań. Luźna atmosfera, kreatywne i interesujące zadania i możliwość chwilowej ucieczki od trudów pandemicznej codzienności to idealny przepis na udaną imprezę integracyjną. Dlatego też, „Zakręcona misja domowa” cieszy się tak wielkim zainteresowaniem wśród szefów firm i przedsiębiorstw.

Pierwszy kontakt

Szukasz opcji na event?

Opowiedz nam czego potrzebujesz, jakie masz pomysły i co byś chciał zorganizować i zrealizować.

Pierwszy kontakt

Szykujemy ofertę!

Mózgi pracują…

Nasi event managerowie szykują ofertę z atrakcjami, aktywnościami i wszelkimi możliwościami – najlepszymi dla Ciebie!

Szykujemy ofertę!

Działamy!!

Robimy event!!

To ten dzień! Realizujemy dla Ciebie wybrane opcje a Ty i Twoi goście świetnie się bawicie!

Działamy!!

Twój event jest na wyciągnięcie ręki!

Napisz do nas i daj nam chwilę – odpowiemy w ciągu 48h!

Przewiń do góry